Dziś: poniedziałek, 15 sierpnia 2022
Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Pallotyńskie Spotkanie Młodych
Nie mogę wyświetlić obrazka

Tradycyjnie w ostatni weekend wakacji pallotyni zapraszają młodzież do Ołtarzewa. Tegoroczne, VII Pallotyńskie Spotkanie Młodych odbędzie się 30 i 31 sierpnia pod hasłem „Czego szukacie?”.

Pallotyni chcą w tym roku stworzyć młodzieży warunki, by ta mogła odpowiedzieć na pytanie „Czego szukacie?”. Mają w tym być pomocne m.in. sakramenty pokuty i Eucharystii, modlitwa uwielbienia prowadzona przez Pallotyńską Diakonię Muzyczną, świadectwo Anny Golędzinowskiej – nawróconej supermodelki, koncert zespołu Razem za Jezusem.

VII Pallotyńskie Spotkanie Młodych odbywać się będzie 30 i 31 sierpnia w Ołtarzewie i Ożarowie Mazowieckim. Weekendowe spotkanie poprzedzi szereg warsztatów tematycznych (od poniedziałku 26 sierpnia): muzyczne, medialne, piłkarskie, pantomimy lub komunikacji interpersonalnej. Przygotowane zostały także kurs ceremoniarza i Rekolekcje Ewangelizacyjne oraz specjalne warsztaty dla duszpasterzy i katechetów. Szczegóły można znaleźć na stronach internetowych spotkania: www.psm.pallotyni.pl Pallotyńskie Spotkanie Młodych to festiwal duchowych, kulturalnych i artystycznych propozycji dla gimnazjalistów, licealistów i studentów. Już po raz siódmy odbędzie się na terenie Pallotyńskiego Wyższego Seminarium Duchowego w Ołtarzewie k. Warszawy.

pra / Ołtarzew


liczba odsłon: 863 | dodano: 2013-08-19 11:52:22

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook