Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Ofiary handlu ludźmi w Polsce!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję Andrzeja Sobczyka ze Stowarzyszenie Rafael, które jest organizatorem akcji zbiórki darowizn dla s. Anny Bałchan, która pomaga ofiarom handlu ludźmi w... Polsce!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku Andrzeja oraz przekazania, nawet najdrobniejszej, darowizny finansowej. Celem akcji jest zebranie funduszy na sfinansowanie pracownika od pozyskiwania środków dla Stowarzyszenia PO-MOC, w którym działa s. Anna. Formularz darowizny znajdziesz TUTAJ. 100% zebranych środków zostanie przekazanych s. Annie Bałchan i Stowarzyszeniu PO-MOC. Za jakiś czas, gdy zostanie uzbierana odpowiednia kwota - każdy z darczyńców otrzyma również pełne podsumowanie akcji wraz z zestawieniem darowizn.

Na dzień 16 listopada br. darowiznę złożyło 746 osób, na kwotę 92 136,35 zł.

- To oznacza, że mamy około 61,3 % zakładanego celu. Czyli - na ten moment nie udało się. Ale oczywiście - to duża kwota, która bardzo pomoże! Oczywiście w zebranej sumie uda się zatrudnić dobrego fachowca, ale nie na tyle ile chcieliśmy, czyli rok czasu. I oczywiście Siostra już takowego szuka - tłumaczy Andrzej Sobczyk. - W związku z tym, że potrzeby jeszcze są, w tej chwili, ja i moja rodzina, przekażemy kolejną darowiznę dla Sióstr. Bo teoretycznie, jeśli obecni Darczyńcy podwoiliby swoje darowizny, temat byłby zamknięty. Więc robimy to jako pierwsi - dodaje.

Nadzieja też jest w "nowych" osobach, do których być może jeszcze dotrzemy poprzez tę stronę: https://mailing.rafael.pl/landing/pomoc-sAnnaBalchan/order_form.html

 

 

Czy kobiety „świadczące usługi” na poboczach polskich dróg, ale też w innych miejscach, są samodzielne i niezależne? Jeśli nie, czy są zatem są ofiarami przemocy seksualnej i zorganizowanej przestępczości? Na ile rzeczywistość pokazana w głośnym filmie "Sound of Freedom" dotyczy również naszego kraju? Na te i inne pytania próbują odpowiedzieć s. Anna Bałchan, ratująca kobiety przed dramatem prostytucji, oraz Jan Pospieszalski.

Polecamy obejrzeć wywiad z s. Anną Bałchan:

 

 

 


liczba odsłon: 286 | dodano: 2023-11-08 16:54:28

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook