Dziś: piątek, 2 czerwca 2023
Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nowa piosenka od #zostańwewspólnocie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Laboratorium Wiary jest wspólnotą, którą stanowi młodzież Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Są twórcami oraz koordynatorami akcji #zostańwewspólnocie, którą prowadzą na swoim kanale na Facebook’u. Akcja rozpoczęła się 5 kwietnia i nadal trwa! 

Akcja #zostańwewspólnocie powstała po to, aby mimo przymusowej kwarantanny, nadal duchowo się rozwijać. Inicjatorzy chcieli, żeby osoby, które się do nich zgłaszają, mogły poczuć się częścią wspólnoty.

- Chcieliśmy towarzyszyć im w czasie tego odosobnienia. W naszym programie są m.in.: medytacje, konferencje z grupką dzielenia, muzyka, Msze Święte, świadectwa, Adoracje Najświętszego Sakramentu, spektakle teatralne, Q&A i wiele innych. Materiały publikujemy na zamkniętej grupie Facebookowej, do której cały czas można dołączać. Akcja kierowana jest do wszystkich - każdy może się zgłosić! Wiele z tych treści publikowanych jest też publicznie - zachęcają organizatorzy akcji.

Muzyka Laboratorium Wiary to kategoria stworzona w ramach akcji #zostańwewspólnocie. - Pomysł powstał po to, byście poznali pieśni, które zwykle śpiewamy na rekolekcjach i na spotkaniach wspólnoty. Będą to również utwory, które sprzyjają zarówno modlitwie jak i integracji i uwielbieniu. Z utęsknieniem czekamy na chwilę, w której będziemy mogli spotkać się na żywo i pośpiewać razem - dodają.

Ostatnio opublikowali piosenkę „Jam niegodzien”, którą znajdziecie na video poniżej. Planują dalej rozwijać swoje muzyczne talenty i tworzyć nowe aranżacje. Już na dniach obiecują publikację kolejnej piosenki – tym razem autorskiej.

 

 

Wspólnota Labolatorium Wiary w Internecie:

Facebook: www.facebook.com/LWRRN/
Instagram: www.instagram.com/laboratorium.wiary/
Youtube: www.youtube.com/channel/UCiJWyKU-l8Od6sO5R-ErjgQ
 


liczba odsłon: 395 | dodano: 2020-06-08 21:23:16

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook