Dziś: piątek, 9 grudnia 2022
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 13 maja 2022 roku
Nie mogę wyświetlić obrazka

fot. ks. Paweł Wiśniewski

Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 13 maja 2022 roku

Dnia 13 maja 2022 roku w parafii Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży przygotowane przez Siostry Uczennice Krzyża. Tematem czuwania była Przesłanie Maryi w kolejnej rocznicy objawień fatimskich. Oprawę muzyczną przygotował zespół Niepokalanej z Goleniowa pod dyrekcją Joanna Stanuch.

Czuwanie rozpoczęło się o godzinie 20.30 przywitaniem wszystkich przez s. Rut UK. Na początku uczestnicy poproszeni zostali o wzbudzenie intencji tego modlitewnego spotkania. Potem s. Rut UK wygłosiła konferencję na temat przesłania fatimskiego. Następnie odśpiewano apel jasnogórski oraz Uczniowie Krzyża poprowadzili część światłą różańca świętego.

Po przerwie na ciepły posiłek młodzież integrowała się przez wspólne tańce i zabawy. O godzinie 23.30 rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez ks. dr Krzysztofa Pokorskiego, wiceoficjała Sądu Metropolitalnego w Szczecinie. W tym czasie młodzież chętnie korzystała z sakramentu pokuty i pojednania. O godzinie 1.30 rozpoczęła się msza święta pod przewodnictwem ks. dr Andrzeja Zaniewskiego, wikariusza parafii Św. Rodziny w Szczecinie. W homilii ks. Paweł Wiśniewski, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbiu mówił o przyjaźni z Jezusem wskazując na Panią Fatimską. Ostatnim punktem nocnego skupienia młodych było obejrzenie filmu o Fatimie oraz dyskusja. Czuwanie zakończyło się o godz. 5.00.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin Dąbie)


liczba odsłon: 179 | dodano: 2022-05-14 15:04:12

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook