Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 11 czerwca 2021 roku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dnia 11 czerwca 2021 roku odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży wraz z siostrami Uczennicami Krzyża w parafii św. Rodziny w Szczecinie. Na czuwanie przybyła młodzież miedzy innymi z Golczewa, Goleniowa, Gryfina i Szczecina. Czuwanie miało temat: „Ukrycie w sercu Jezusa”. Czuwanie koordynowała s. Rut UK. Oprawę muzyczną przygotowała Joanna Stanuch z Goleniowa.

Czuwanie rozpoczęło się o godz. 20.30 przy pomniku Jana Pawła II na Jasnych Błoniach modlitwą różańcową. Następnie wszyscy przeszli do kościoła św. Rodziny w Szczecinie, gdzie wysłuchali konferencji ks. Michała Mikołajczaka, wikariusza parafii św. Rodziny w Szczecinie na temat Serca Pana Jezusa. Potem odbyła się praca w grupach, w których młodzież zastanawiała się nad dobrymi i złymi cechami poszczególnych członków ciała.

Po przerwie na posiłek ks. Krzysztof Pokorski, wiceoficjał Sądu Metropolitalnego w Szczecinie poprowadził adorację Najświętszego Sakramentu. W konfesjonale dyżur pełnił ks. Robert Dąbrowski, wikariusz z Golczewa. Około godziny 1.00 odbyła się msza św., której przewodniczył ks. Waldemar Piątek, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie. W homilii ks. Wojciech Koladyński, wikariusz parafii MB Jasnogórskiej w Szczecinie mówił o Sercu Pana Jezusa. Po mszy wszyscy udali się do auli, gdzie ks. Paweł Wiśniewski, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbie przedstawił kolaż zdjęć z 15 lat czuwań organizowanych przez Wspólnotę Uczennic Krzyża. Czuwanie zakończyło się o godz. 4.00.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin Dąbie)


liczba odsłon: 342 | dodano: 2021-06-13 20:23:18

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook