Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu - 19/20 czerwca 2020
Nie mogę wyświetlić obrazka

20 czerwca 2020 r. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży pt.: "W Tobie jest światło". Na spotkanie przybyła młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Golczewa z ks. Robertem Dąbrowskim, z Myśliborza z ks. Pawłem Kasprzykiem, ze Szczecina z ks. Maciejem Piotrowski, z ks. Łukaszem Śniadym i z ks. Pawłem Wiśniewskim.

Czuwanie rozpoczęło się o godz. 20.30 odmówieniem różańca świętego. Następnie młodzież odśpiewała Apel Jasnogórski. Potem wszyscy oglądali pantomimę, w której rozsypane obrazki poukładały się w oblicze Jezusa. Po obejrzeniu pantominy uczestnicy udali się na dziedziniec, aby tam przejść drogę światła z 14 stacjami.

Po przerwie, na posiłek, w auli odbyły się tańce integracyjne. Następnie młodzi ludzie wysłuchali konferencji s. Ignacji ZSJM na temat fałszywego obrazu Boga w naszym życiu. Świadectwo nawrócenia wygłosił Przemek z Ruchu Czystych Serc. Około północy odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez s. Franciszkę ZSJM i s. Patrycję ZSJM - z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Czuwanie zakończyła Eucharystia sprawowana o godz. 2.00 po przewodnictwem ks. Macieja Piotrowskiego. W homilii ks. Łukasz Śniady ukazywał prostotę maryjności na przykładzie św. Maksymiliana Kolbego. Czuwanie zakończyło się o godz. 3.00.

Tekst i foto: ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin)


liczba odsłon: 768 | dodano: 2020-06-20 20:25:26

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook