Dziś: piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży 19 lutego 2021 roku w Myśliborzu
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dnia 19 lutego 2021 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży z cyklu: „Nikodemowe Noce”, pod tematem: „Pan jest pasterzem moim”. Na czuwanie przyjechała młodzież z Gorzowa Wielkopolskiego oraz ze Szczecina.

Czuwanie rozpoczęło się o godz. 21.00 odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego i odmówieniem różańca. Następnie s. Julianna ZSJM przywitała wszystkich uczestników oraz poprowadziła śpiewy integracyjne. Potem wszyscy wysłuchali konferencji ks. Macieja Czaczyka, wikariusza parafii św. Jana Chrzciciela w Myśliborzu na temat przypowieści o zagubionej owieczce.

Po przerwie na posiłek odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której księża dyżurowali w konfesjonale. Śpiewy poprowadziła s. Kornelia ZSJM oraz s. Stanisława ZSJM. W tym czasie każdy otrzymał kontur owieczki wycięty z papieru i miał napisać swoje imię oraz obrazek z pasterzem. O północy rozpoczęła się Msza Święta pod przewodnictwem ks. Pawła Kasprzyka, wikariusza parafii św. Krzyża w Myśliborzu. W homilii ks. Maciej Piotrowski, wikariusz z parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie odniósł się do tematu czuwania. Mówił o pasterzu, jakim jest Jezus oraz o owieczkach, jakimi my jesteśmy. Czuwanie zakończyło się o godz. 1.00.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin)


liczba odsłon: 764 | dodano: 2021-02-20 16:30:45

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook