Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

NEW LIFE’m w Gościu Niedzielnym
„Z ciemności do światła” to tytuł płyty znakomitej grupy NEW LIFE’m. Płyta została dołączona do najnowszego wydania „Gościa Niedzielnego”. Materiał „Z ciemności do Światła” został zarejestrowany podczas specjalnego koncertu dla TVP Poznań w kwietniu 2006 roku. Wielkopostny koncert w kościele franciszkanów zgromadził tłumy.
Z zarejestrowanego materiału powstała płyta zawierająca dziewięć utworów. Krążek otwiera świeżutki utwór „Mój dom”, ale znajdziemy też stare, popularne kawałki np. „Każdy wschód słońca”, czy hit wszechczasów na rynku muzyki chrześcijan „Twoja miłość”. Album kończy niespodzianka: zaśpiewany na uwielbieniową nutę starochrześcijański hymn „Te Deum”. Wszystkie piosenki dobrano w taki sposób, by pokazać drogę z grzechu do zbawienia, z ciemności do światła.

Muzyka NEW LIFE’m jest tyglem pasji, profesjonalizmu, jazzowych smaczków i niekończącego się uwielbienia. Rdzeń zespołu stanowi pierwszoligowy kwartet: Marcin Pospieszalski (kontrabas), Robert Cudzich (gitary), Joachim Mencel (fortepian) i Piotr Jankowski (perkusja). Do ich muzyki śpiewali: Mieczysław Szcześniak, Natalia Niemen, a ostatnio Basia Włodarska. Na płycie dołączonej do „Gościa” po raz pierwszy w historii grupy można usłyszeć wszystkich razem! Towarzyszy im grający na instrumentach perkusyjnych Meksykanin Thomas Sanchez, orkiestra kameralna Collegium Fanciscanum pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego i chór Gospel Joy.


liczba odsłon: 2132 | dodano: 2008-04-11 18:45:57

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook