Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Ukazała się nowa płyta zespołu ELOHIM

Zespół ELOHIM powstał w 2005 roku. Wtedy też ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana „Królewski Luuz”, która w ciągu roku bez żadnej promocji sprzedała się w ilości ponad 2000 egzemplarzy.

Więcej…

 
Kawa z nowej strony

Dzięki uprzejmości jednego ze sponsorów Kawy -  intensys.pl, niedawno wystartowała nowa strona internetowa zespołu.

Więcej…

 
Kup płytę Kawy smsem

Zespół kawa nie odpoczywa od umilania życia swoim fanom! Do sklepu na stronie www.kawa.art.pl wprowadzono możliwość zakupu płyty "KAWA na 100%" za pomocą SMS! Każdy kto skorzysta z tej drogi zakupu, będzie mógł cieszyć się muzyką Kawy już po kilku minutach.

Więcej…

 
Kawa zbiła szybkę

Kawosze zagościli w Religia.tv. Podczas jednego z koncertów zespołu Kawa wśród publiczności pojawiła się również szalona ekipa programu "Zbij Szybkę" nadawanego na kanale telewizyjnym Religia.tv.

Więcej…

 
Royal Rap na święta...

Wszystkim fanom najlepszych hip-hopowych brzmień i treści kruszących każde skamieniałe serce przypominamy, że w lipcu 2010 roku ukazała się długo oczekiwana debiutancka płyta zespołu Royal Rap.

Więcej…

 
Przystanek Jezus – live

Ukazała się płyta CD „Przystanek Jezus – live" z materiałem archiwalnym podsumowującym jedenaście edycji tej ogólnopolskiej akcji ewangelizacyjnej towarzyszącej od lat festiwalowi muzycznemu Przystanek Woodstock. Płyta jest cegiełką, która ma pomóc w realizacji kolejnych inicjatyw ewangelizacyjnych.

Więcej…

 
Świąteczny konkurs z Elohim

Zbliżają się święta. Z tej okazji zespół ELOHIM przygotował świąteczno-facebookowy konkurs dla wszystkich fanów melodyjno-uwielbieniowego hip-hopu. Kto miał do czynienia z muzyką w wykonaniu grupy ELOHIM, ten wie, że jej przekaz sięga głębokości serca, a różnorodna muzyka pozwala w łatwy sposób przyswoić teksty o ewangelizacyjnym przesłaniu.

Więcej…

 
Nowa płyta Maleo Reggae Rockers

Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie ukazała się kolejna płyta zespołu Maleo Reggae Rockers! Wydawnictwo zatytułowane „Maleo Reggae Rockers & Goście” stanowi zapis koncertu, który miał miejsce na XVI Przystanku Woodstock 2010.

Więcej…

 
Nowa płyta chóru Gospel Joy

Podczas koncertu z Mietkiem Szcześniakiem, który odbył się 10 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, światowej sławy chór „Gospel Joy” nagrał swoją kolejną płytę CD i DVD.

Więcej…

 
Gospel Rain - Jak w oku łza

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej piosenki świątecznej w wykonaniu Gospel Rain, przygotowanej specjalnie na czas Bożego Narodzenia. Autorem tekstu i muzyki jest Grzegorz Głuch. Na gitarze zagrał gościnnie wybitny polski gitarzysta, Marek Raduli. Piosenka zaśpiewana przez Mirę Krużel i chór Gospel Rain została nagrana, m.in. w Studio Lublin pod okiem Tomasza Bidiuka.

Więcej…

 
Jutrznia za Nienarodzonych

„Jutrznia za Nienarodzonych” - to nowy utwór krakowskiego kompozytora Pawła Bębenka. Została też nagrana płyta w formacie mp3, która będzie udostępniona na początku roku.

Więcej…

 
Melodyjny progresywny metal

Malchus, to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Zespół rozpoczął swoją działalność z inicjatywy Radka Sołka w maju 2004 roku w Przeworsku, niewielkim mieście w województwie podkarpackim.

Więcej…

 
Akustycznie z Zuzanną Reising

Zapraszamy na koncert akustyczny Zuzanny Reising z zespołem.

Więcej…

 
Promocja najnowszej płyty zespołu Broken Reed

Zapraszamy wszystkich fanów na promocję najnowszej płyty zespołu Broken Reed, która nosi tytuł "Promocd Umieram".

Więcej…

 
Trzej proboszczowie i zakonnik założyli zespół muzyczny

Trzech proboszczów i wykładowca z kalwaryjskiego seminarium duchownego utworzyło oryginalny zespół muzyczny, grający oprócz tradycyjnych kolęd utwory z repertuaru „Skaldów” czy „Czerwonych Gitar”. Duchowni pracują na terenie diecezji bielsko-żywieckiej oraz archidiecezji krakowskiej. Dali już kilka koncertów, m.in. w Krakowie, Bobrku czy Kętach. Zespół nadal jednak nie ma nazwy.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 49132 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook