Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Nowy teledysk Mariusza Brysia

Ilustracja filmowa - teledysk do "Pieśni o Janie Pawle II" -  z albumu "Mistyczny stan" mariusza brysia & good way.

Więcej…

 
Deus Meus na Wielki Post

"Słońce nagle zgasło" to pierwsza płyta, na której pojawiła się nazwa zespołu. Był to rok 1996. Po uwielbieniowym albumie "Hej Jezu" grupa nagrała wielkopostne pieśni liturgiczne. Większość z nich to tradycyjne melodie zharmonizowane przez Marcina Pospieszalskiego (m.in. "Jezu Chryste Panie miły", "Wisi na krzyżu", "Święty Boże").

Więcej…

 
Przecinek

Przecinek od samego początku, tj. od 1998 roku prezentuje twórczość promującą wartości chrześcijańskie. Muzyka zespołu to barwna mieszanka rozmaitych gatunków muzycznych oparta przede wszystkim o funky, groove i pop-rock. Ciekawe aranżacje oraz niebanalne teksty gwarantują nie tylko dobrą zabawę, ale także chwilę refleksji. Muzyka zespołu nadaje się zarówno do klubu, jak i na imprezy plenerowe.

Więcej…

 
New Life’m

Historia zespołu New Life’m sięga 1992 roku. Zespół od początku tworzą Joachim Mencel, Piotr Jankowski i Marcin Pospieszalski. Po roku dochodzi do nich Robert Cudzich i do dziś główny trzon zespołu pozostaje niezmienny. Pierwszym wokalistą zespołu zostaje Mieczysław Szcześniak. Pod koniec lat 90-tych w zespole zaczyna śpiewać Natalia Niemen, od roku 2005 główną wokalistką jest Basia Włodarska, w 2009 dołącza Mateusz Otremba Mate.o. Zobacz video.

Więcej…

 
Friends of God z muzyką uwielbieniową

Zespół For Vip kończy się prace nad płytą uwielbieniową Freinds of God. Na płycie zostanie  zamieszczonych  10 utworów,  między innymi utwór "Kiedy staje przed tronem Twoim", który jest już grywany w wielu miejscach.

Więcej…

 
Friends of God

Już 10 kwietnia 2010 r. ukaże się płyta Friends of God wydana przez Wydawnictwo DR. Na Płycie zamieszonych zostało 9 utworów utrzymanych w klimacie uwielbieniowym.

Więcej…

 
W niebo wzięci

Kilkunastu polskich artystów związanych z polską sceną muzyki chrześcijańskiej wzięło udział w projekcie „Wniebowzięci”. Efekt ponad rocznej pracy został utrwalony na płycie wydanej przez Wydawnictwo WARTO, które działa przy luterańskim Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie koło Cieszyna.

Więcej…

 
New Life'm - Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, czyli reedycja nagrań "Stoisz u naszych drzwi" oraz "New Life'm na żywo". Nagrania te były wydane dotychczas jedynie na kasetach. W albumie została zawarta nie tylko historia zespołu New Life'm, ale także opisane są początki muzyki Chrześcijan w Polsce.

Więcej…

 
Hardrockowa „Bogurodzica” pod Grunwaldem

O najnowszym utworze „Jeszcze raz, jeszcze dziś” promującym obchody 600. rocznicy bitwy pod Grunwaldem opowiada „Przewodnikowi Katolickiemu” jego twórca Tomasz Budzyński, wokalista i lider zespołów Armia oraz 2Tm2,3.

Więcej…

 
Śpiewający księża na czele list przebojów

Od wielu tygodni album „Spiritus Dei” nagrany przez trzech francuskich duchownych znajduje się na czele listy przebojów we Francji. Krążek sprzedano w ilości 300 tys. egzemplarzy. Zobacz video!

Więcej…

 
Karolina w Warszawie

Lada dzień pojawi się w sprzedaży wyjątkowa płyta „www.wawa2010.pl” wydana przez Muzeum Powstania Warszawskiego – to kolejny udany pomysł na pamięć o historii sprzed 67 lat.

Więcej…

 
Królewska Trasa

"Na Królewskiej Trasie już niebawem zagości 17 miast, którym przekażemy największe tajemnice naszego Króla... Wierzymy, że gdy ich mieszkańcy przyjmą Królewski Styl, posiądą największe skarby wszechświata...". Tak o przygotowywanej trasie koncertowej mówią muzycy zespołów KAWA i Royal Rap.

Więcej…

 
Ukazała się nowa płyta zespołu ELOHIM

Zespół ELOHIM powstał w 2005 roku. Wtedy też ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana „Królewski Luuz”, która w ciągu roku bez żadnej promocji sprzedała się w ilości ponad 2000 egzemplarzy.

Więcej…

 
Kawa z nowej strony

Dzięki uprzejmości jednego ze sponsorów Kawy -  intensys.pl, niedawno wystartowała nowa strona internetowa zespołu.

Więcej…

 
Kup płytę Kawy smsem

Zespół kawa nie odpoczywa od umilania życia swoim fanom! Do sklepu na stronie www.kawa.art.pl wprowadzono możliwość zakupu płyty "KAWA na 100%" za pomocą SMS! Każdy kto skorzysta z tej drogi zakupu, będzie mógł cieszyć się muzyką Kawy już po kilku minutach.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 40142 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook