Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Multimedia
Ks. Piotr Pawlukiewicz - Niedzielne pielgrzymowanie

Więcej…

 
Tango Francesco

Piosenka napisana z dedykacją dla Ojca Świętego Franciszka, z myślą o Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro. Premiera teledysku miała miejsce 19 maja na You Tube. Sł. Wiesław Wolnik na podstawie modlitwy św. Franciszka z Asyżu, muz. Wiesław Wolnik, wyk. Siewcy Lednicy, obraz. o. Mateusz Stachowski OFM Conv - Franciszkanie TV.  

Więcej…

 
Prezentacja wielkopostna

Wczoraj? Jutro? Nie! Dziś!

Więcej…

 
Droga Krzyżowa

Otoczony żołnierzami i tłumem gapiów, dźwigając krzyż, Jezus wyruszył na Miejsce Czaszki, zwane w języku hebrajskim Golgotą...

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Rzymie 2013

Ulicami Rzymu przeszedł 3. Narodowy Marsz dla Życia. Obok kilkudziesięciu tysięcy Włochów, uczestniczyło w nim wiele delegacji z różnych krajów świata, m.in.: z Malty, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Stanów Zjednoczonych i Polski. Polską grupę reprezentowała m.in. Polska Federacja Ruchów Obrony Życia oraz Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana" ze Szczecina.

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Adwentowe 2008 r.

Tegoroczne Akademickie Rekolekcje Adwentowe w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w dniach 7-10 grudnia poprowadził o. Leon Knabit. Tematem rekolekcji były słowa: Prawda was wyzwoli. Prezentujemy wszystkie nagrania z rekolekcji!

Więcej…

 
Nigdy nie jest za późno

Nigdy nie jest za późno. Bóg ma dla nas zawsze ofertę last minute. Rozmowa na temat "Księgi Pokutników" Waltera Nigga. Rozmowę z redaktorem Krzysztofem Jaśkiewiczem prowadzi Alina Petrowa-Wasilewicz.

Więcej…

 
Seks i magia

"Seks i magia" to tytuł rekolekcji dla studentów przeprowadzonych przez o. Jakuba Waszkowiaka, franciszkanina (ex-metal lat 80/90-tych, biblista, absolwent Uniwersytetu w Jerozolimie, obecnie doktorant UAM w Poznaniu).  Temat bardzo na topie - polecamy posłuchać.

Więcej…

 
List od Boga

Dla: Ciebie Data: Dziś Od: Boga Temat: Ty Odniesienie: Życie

Więcej…

 
Posłuchaj rekolekcji

Dla tych, którzy nie mogli być, albo dla tych, którzy chcą posłuchać jeszcze raz rekolekcjonisty - księdza dr Piotra Gałasa. Przedstawiamy nagrania nauk rekolekcyjnych z rekolekcji akademickich pt. "Na dobry początek", które odbywają się "w Sercu". Dodane: niedziela i poniedziałek oraz kilka fotografii.

Więcej…

 
Gdybyś nigdy...

Gdyby Twoje życie byłoby idealne, to czy On byłby Ci potrzebny? Gdybyś nigdy nie zaznał cierpienia, to skąd byś wiedział co przeszedł Jezus?

Więcej…

 
Pierwsze słowa Papieża Franciszka

Pierwsze słowa Papieża Franciszka po wyborze na Biskupa Rzymu i Następcę św. Piotra wypowiedziane z loggii Bazyliki św. Piotra w Watykanie. Tłumaczenie polskie.

Więcej…

 
Msza inauguracyjna papieża Franciszka

Tłumy wiernych zebranych na placu Świętego Piotra wzięły udział w Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat papieża Franciszka, która odbyła się o godz. 9.30 w dniu 19 marca 2013 r. We Mszy Świętej wzięło ok. miliona osób, w tym rządzących i duchownych z całego świata. Franciszek jest 266. papieżem w historii Kościoła i pierwszym z Ameryki Południowej.

Więcej…

 
O. Ksawery Knotz. Nagrania z konferencji

Zamieszczamy nagranie z drugiego dnia konferencji o. Ksawerego Ktotza "Seks i Sakrament" wygłoszonej w kościele Św. Andrzeja Boboli w Szczecinie. Spotkanie zostało zorganizowane przez Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów.

Więcej…

 
Terapia duszy

Co jest największym moim i Twoim wrogiem? Co stanowi największe niepowodzenie? Co jest najpiękniejszym prezentem? Najprzyjemniejszym uczuciem?

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 81080 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook