Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Multimedia
List do Boga

Drogi Boże piszę chociaż kilka słów, innym razem napiszę więcej. Na początku życzę Ci wszystkiego dobrego i pozdrawiam Cię najgoręcej. Tak się jakoś złożyło, że nie miałam okazji, podziękować za list coś mi przysłał.

Więcej…

 
Miłosny list od Boga

Moje dziecko może mnie nie znasz, ale ja wiem o Tobie wszystko. Wiem kiedy siadasz i kiedy wstajesz. Znam Twoje ścieżki

Więcej…

 
Twoja wiara

Gdyby wiara nie była taka nudna? Gdyby Jezus przyszedł w glanach? Co jest ważne?

Więcej…

 
Odnów mnie

Gdy  kłopoty się piętrzą, trzeba walczyć. Walczyć z przeciwnościami w taki czy inny sposób. I nie upadać na kolana - chyba że przed Bogiem.  

Więcej…

 
Odważni w wierze

Pantonima przygotowana przez Nowicjuszy Towarzystwa Chrytusowego.  Pantonima opowiada o człowieku niosącym swój krzyż, potykającym  się i upadającym pod jego ciężarem. Ukazuje ona ogromną walkę z pokusami i słabościami. Mówi o tym, iż w życiu każdego człowieka podążającego za Bogiem musi pojawić się wysiłek, gdyż kroczenie drogą wiary jest wymagające i często niełatwe. Podjęcie decyzji zgodnej z wolą Bożą wiąże się z odwagą. Jeżeli chcemy żyć świadomie, znajdując sens w tym, co robimy, musimy zgodzić się na wysiłek, bo jedynie on może dać prawdziwe szczęście.

Więcej…

 
Nadzieja w Jezusie Chrystusie

Jak wygląda Twoje życie? Czy jest jedną niewiadomą? Upadasz coraz niżej? Odejść gdy nadzieja umiera ? Walcz !

Więcej…

 
Ale pomimo to jest za darmo

Deszcz, który daje owoc. Woda, która gasi pragnienie. Cud życia. Uśmiech. Miłość. Współczucie. Ofiara. Ktoś, to stworzył i oferuje... ale pomimo to jest za darmo.

Więcej…

 
Stróże Poranka - Drogi

W życiu dróg wiele jest, którą wybrać, jak iść? Nie wiesz czy ci wystarczy sił? Nie wiesz dokąd iść? Potykasz się, potem wstajesz lub nie? Cóż poradzić?

Więcej…

 
Jezus siłą mą

Daleko jesteś od Niego? Zgubiłeś ścieżki Jego ślad? A może w samotną ruszyłeś drogę....  Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz

Więcej…

 
Miejcie Nadzieję - Jacek Wójcicki

Nie trać nigdy nadzieji. Zły los niech Cię nie zmieni. Niech nadzieja w Tobie nie umiera. Ona złe chwile w dobre odmieni.Gdy nadzieja przyświeci smutek w dal uleci"

Więcej…

 
Bez sloganu

Pierwsze pięć odcinków z cyklu "W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Enter". Pomysłowi franciszkanie mówią konkretnie m.in. o: Jezusie na krzyżu, o świadectwie, modlitwie i powołaniu. Internetowe "kazania" trwają tylko 7 minut - idealnie jak dla młodych nie mających na nic czasu!

Więcej…

 
Ślady Jezusa

Narzekamy, że czujemy się samotni, opuszczeni, że w najtrudniejszych chwilach życia, gdy wszystko wali nam się na głowę i traci sens pozostajemy w pojedynkę. Jakże się mylimy. Trudno poza swoim egocentryzmem odnaleźć coś innego.

Więcej…

 
Most nadziei

Gdybyś miał wybierać: życie bliskiej Ci osoby, a katastrofa, która pochłonie być może setki ofiar? Na decyzję masz ułamki sekund. Pamiętaj - życie to wartość bezcenna, najwyższa. Teraz tylko "gdybamy", ale niektórzy takie decyzję mają za sobą.

Więcej…

 
Dziękuję dzisiaj Ci

Człowiek jest do kochania, a nie wykorzystywania. Czy trzeba więcej słów?

Więcej…

 
Jezus mówi do serca...

Krótko o tym co jest w życiu najtrudniejsze. O tęknocie, cierpieniu, goryczy, smotności, niemocy, upadku i nie tylko. O tym wszystkim co towarzyszy nam ludziom, tu na ziemi a stanowi pęwną tajemnicą, tym samym często niezrozumianym.  Nawet największe cierpienie jest po to aby  "moc w słabości się doskonaliła", abyś mógł stać się podobnym do Niego

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 75658 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook