Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Multimedia
Śpiewajmy kolędy!

Zapraszamy do obejrzenia dwóch spotów z udziałem Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego zachęcających do śpiewania kolęd. Telewizja internetowa Razem.tv przygotowała je razem z Fundacją Orszak Trzech Króli.

Więcej…

 
Albo coś zmienimy, albo wymrzemy. Republikański plan dla młodych

W wypowiedzi Przemysława Wiplera konkretne pomysły Fundacji Republikańskiej na Polskę dla młodych Polaków.

Więcej…

 
Muzyczne zaduszki w "Kostce"

Kilka filmików z wieczóru zaduszkowego, który odbył się 24 listopada 2012 r. w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Wieczór melancholijny został przygotowanany przez młodzież z duszpasterstwa młodzieżowo-akademickiego działającego przy parafii.

Więcej…

 
Misja w mateczniku komunizmu

 Video reportaż o pracy polskiego misjonarza, ks. Andrzeja Borowca na Kubie. Film z cyklu "Idźcie na cały świat".

Więcej…

 
Po co się modlić codziennie?

Zastanawiasz się po co się modlić? Chciałbyś, ale nie wiesz jak? Jest na to sposób. Pięć małych kroków. Lectio - przeczytaj wybrany fragment Bibli, Meditatio - pomyśl o zdaniu, które cię dotknęło. Może Wam w tym pomóc videoinstrukcja.

Więcej…

 
Ojca Leona słów kilka... Św. Benedykt i uniwersalizm jego nauki

Najnowszy odcinek serii "Ojca Leona słów kilka" może być dla niektórych z Was zaskoczeniem i niespodzianką. Zazwyczaj pojawiały się tutaj tematy związane z problemami codziennego życia, a tym razem bohaterem odcinka jest św. Benedykt i jego nauka.

Więcej…

 
Bodasiński o "Ja Jestem"

Żaden filmowiec nie był bliżej Jezusa - jest już film DVD "Ja Jestem". O osobistej przemianie podczas pracy nad filmem o Jezusie opowiada Maciej Bodasiński współautor filmu o Jezusie obecnym w Eucharystii. Premiera filmu odbyła się 27 kwietnia 2012 r. na DVD w Gościem Niedzielnym.

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Rzymie

Grupa studentów z Duszpasterstwa Akademickiego "w Sercu" wyruszyła ze Szczecina prosto do Rzymu aby tam wyjść na ulice i iść w Marszu dla Życia, który odbył się 13 maja 2012 r. Marsz zorganizowany w Rzymie miał wymiar międzynarodowy. Wyruszył spod Colosseum, przeszedł ulicami Rzymu na Plac św. Piotra i zakończył się modlitwą Anioł Pański i spotkaniem z papieżem Benedyktem XVI. Marsz poprzedziły świadectwa takich osób jak córka św. Joanny Beretti Molli. Organizatorami rzymskiego Marszu dla Życia był Europejski Ruch Obrony Życia (MEVD) i Stowarzyszenie „Rodzina Jutra".

Więcej…

 
Święta Faustyna z bliska

Gorąco polecamy relację Razem TV ze spotkania związanego z premierą niezwykłej książki "Siostra Faustyna. Biografia Świętej" Ewy Czaczkowskiej. Są wśród nas ludzie pamiętający Świętą. W materiale wywiad z jedną z nich.

Więcej…

 
Warsztaty SPDA "Razem"

Warsztaty Stowarzyszenia Razem działającego przy Duszpasterstwie Akademickim w Sercu odbyły się w miniony weekend nad samym Bałtykiem w Międzyzdrojach. Były połączeniem dobrej zabawy z zajęciami warsztatowymi. Nie zabrakło również wspólnej modlitwy - Eucharystii i Drogi Światła brzegiem morza. Zobaczcie sami!

Więcej…

 
Sakrament pokuty, to nie pralka automatyczna

Ks. dr Zbigniew Sobolewski rozważania na temat "Rachunek sumienia last minute".

Więcej…

 
Na poważnie

"Na poważnie" - debiutuje nowy miesięcznik pod redakcją prof. Jana Żaryna. Jak donosi portal wPolityce.pl „Na Poważnie" – to miesięcznik o Polsce, naszej historii i kulturze. Autorami tekstów są znani i cenieni w swoich środowiskach m.in. publicyści, historycy i historycy sztuki, osoby znające swój warsztat, a jednocześnie piszące językiem przystępnym, o sprawach arcyciekawych.

Więcej…

 
Życie jest piękne!

Pod hasłem "Życie jest piękne!" ulicami polskich miast przeszły w dniu 25 marca 2012 r. marsze dla życia. Zapraszamy do obejrzenia relacji z warszwskiego marszu pro-life.

Więcej…

 
Przystań Słowa - 5. niedziela Wielkiego Postu

Przez wielu niewypowiedziana prośba: Chcemy ujrzeć Chrystusa. Z cyklu "Przystań Słowa" - niedzielną Ewangelię rozważa ks. Maciej Szeszko, dyrektor Ruchu Młodzieży Salwarotiańskiej. Zapraszamy do obejrzenia.

Więcej…

 
Ojca Leona słów kilka... Walentynkowo

Co prawda Walentynki nie są jakoś szczególnie zakorzenione w polskiej tradycji i historii, ale jest to dzień bardzo pozytywny, to święto miłości, życzliwości i wzajemnej sympatii - wobec tego, dlaczego go nie obchodzić? Dzisiaj ojciec Leon wystąpi nietypowo - walentynkowo - i jak zwykle zaskakująco. Mowa będzie o chrześcijańskiej kamasutrze, zakochaniu i....seksie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 80209 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook