Dziś: niedziela, 2 kwietnia 2023
Imieniny: Maria, Franciszek, Urban

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Multimedia
Eucharystia

"To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moja pamiątke [...] Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana" (Łk 22, 19-20)

Więcej…

 
Uczta duchowa: rekolekcje Izabelińskie - ks. prof. Tadeusz Guz - "Miłość"

Zapraszamy na niezwykłą wyprawę w głąb ludzkiej duszy z naukowcem i kaznodzieją światowego formatu. Pierwsza część rekolekcji głoszonych przez ks. prof. Tadeusza Guza już do obejrzenia.

Więcej…

 
o. Wojciech Ziółek SJ - Idź swoją drogą. Atlas dróg życiowych

Każdy żyje inaczej! Każdy ma inną życiową drogę, bo każdy z nas to inny świat, inny atlas snów i marzeń... każdy z nas to inny świat, inny atlas snów i marzeń... Nawet do Pana Boga - choć te same przykazania i ta sama Ewangelia - dążymy każdy swoją drogą.

Więcej…

 
Zaproszenie

Wielu księży i katechetów dysponuje dziś nową, wydajną pomocą techniczną w postaci rzutnika multimedialnego. Każdy z nas tworzy ciekawe pokazy w programie Power Point. Przygotowujemy je na różne okazje (np. Dzień Papieski, Niedziela misyjna, Tydzień Miłosierdzia itd.) Chciejmy się nimi podzielić z innymi udostępniając je na stronie ICHTIS. Zapraszamy do współpracy info@ichtis.info    

Więcej…

 
Praca Zbiorowa - Młot i kowadło. Rekolekcje w duchu ks. Bosko

Młot i kowadło to rekolekcje wygłoszone dla gimnazjalistów - doskonała pomoc katechetyczna dla osób przygotowujących młodzież do sakramentu bierzmowania. Ksiądz Przemek Kawecki prostym i sugestywnym językiem odpowiada na trudne pytania młodzieży wchodzącej w okres dojrzewania. Materiał filmowy został wzbogacony o animacje i elementy graficzne wzmacniające przekazywaną treść rekolekcji.

Więcej…

 
Ponieś najdłuższą biało-czerwoną w Polsce!

Już jutro wyruszy Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ponieś w nim najdłuższą biało-czerwoną flagę w Polsce i oddaj hołd bohaterom! Start o godz. 18.00 na pl. Grunwaldzkim w Szczecinie. Obejrzyj video i podaj dalej.  

Więcej…

 
Rekolekcje ze św. Pawłem

Rekolekcje ze św. Pawłem są rzeczowym wejściem w głębie ducha i myśli wielkiego Apostoła Narodów. Ks. Mariusz Susek, który prowadzi ścieżkami wiary czyni to w sposób obrazowy, osadzając słuchacza w historii i geografii właściwym działalności uczonego Pawła.

Więcej…

 
Jeden z nas

 Relacja z konferencji prasowej Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej "Jeden z nas". Unia Europejska finansuje zabijanie dzieci. Przyłącz się do protestu!

Więcej…

 
Niedziela Ad Gentes

Relacja z misjonarskiej wyprawy ks. bp. Jerzego Mazura w ramach Roku Wiary. Wspierajmy naszych misjonarzy w Roku Wiary! Każdy z nas może pomóc! Zajrzyj na www.misje.pl, lub wyślij SMS na numer 72032 (koszt 2,46 z VAT).

Więcej…

 
Przystań Jezus

Każdego roku w Kostrzynie nad Odrą Wspólnota św. Tymoteusza, organizuje akcję ewangelizacyjną pod nawą „Przystanek Jezus”, która ma miejsce obok polskiego „Woodstok”. Zobacz zwiastun filmu.

Więcej…

 
Staruch na wolności

Kiedy na stadion? Czego żałuje, czego nie? Jakie ma plany życiowe? Piotr Staruchowicz (Staruch) na wolności, czyli pierwszy wywiad tylko dla Radia Wnet i razem.tv.

Więcej…

 
Rafał Szymkowiak OFM - Przepchnąć słonia

Audiobook na podstawie książki Rafała Szymkowiaka "Przepchnąć słonia"' WAM 2007. Przepchnąć słonia to znaczy "przepchnąć" fałszywe obrazy szczęścia i... zobaczyć prawdę o nas samych.

Więcej…

 
Wierni do końca

24 marca 2013 r. w Kościołach lokalnych obchodzić będziemy 28. Światowy Dzień Młodzieży, któremu przyświecają słowa "Idźcie i nauczajcie wszystkie narody", a także Dzień Modlitwy za współczesnych Misjonarzy Męczenników, którzy ofiarą swego życia przypieczętowali posługę i świadectwo wiary. Film "Wierni do końca", który powstał we współpracy Papieskich Dzieł Misyjnych i Krajowego Biura ŚDM, Jest hołdem złożonym polskim misjonarzom, zaproszeniem do modlitwy za nich, a także żywą lekcją wiary.

Więcej…

 
o. Józef Augustyn SJ, o. Andrzej Sarnacki SJ - Pokusa ateizmu

Sesja podejmuje temat nowego ateizmu, który posługuje się nośnymi teoriami naukowymi i promuje program "kultury bez przesądów". Sesja nagrana na żywo w Centrum Duchowości w Częstochowie.

Więcej…

 
ks. Pawlukiewicz - Żyć Mocniej

Konferencja "Żyć mocniej" wygłoszona przez księdza Piotra Pawlukiewicza 22 kwietnia 2009 r. na Uniwersytecie Warszawskim w ramach projektu "Poruszyć Niebo i Ziemię" organizowanego przez ASK Soli Deo. Informacje o projekcie i stowarzyszeniu: www.solideo.pl

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 74928 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook