Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Msza święta "Z Życiem bez Prądu"
Nie mogę wyświetlić obrazka

W roku 2012 na świecie zostało dokonanych ok. 14,845,600 przypadków usunięcia ciąży. Co minutę na świecie usuwanych jest ok. 60 dzieci, czyli jedno na sekundę traci życie. Nienarodzone dzieci potrzebują Twojej modlitwy!

Każdego 25-go dnia miesiąca, zachwycamy się poczętym Jezusem, wspólnie przeżywając Mszę świętą "Z Życiem bez Prądu!". Z Życiem... - ponieważ w intencji obrony życia i jego godności, od poczęcia, do naturalnej śmierci. ...bez Prądu! Nie tylko dlatego, że w całkowitej ciemności, jedynie przy świetle zapalonych świec, ale również dlatego, że w całkowitej trzeźwości. Nie tylko trzeźwości od używek, ale trzeźwości, do której wzywa Chrystus, a która jest czujnością i wrażliwością na nas samych, drugiego człowieka i otaczający nas świat.

W czasie Mszy istnieje możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W wielu miejscach tego dnia są sprawowane Msze święte i podejmowane przyrzeczenia Duchowej Adopcji - dziewięciomiesięcznego zobowiązania modlitewnego, ratującego życie nienarodzonych przed aborcją.

Na najbliższa Mszę bez prądu zapraszamy w czwartek, 25 września br., o godz. 20.00 w klasztorze ojców Pallotynów przy ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie. Przed każdą Mszą świętą "Z Życiem bez Prądu" wystawiony jest koszyczek, w którym można składać intencje modlitewne, które zostaną odczytane podczas Mszy Świętej oraz przekazane do Modlitewnego Okna Życia.

- Zachęcamy do uczestnictwa. Bez modlitwy będziemy mieć marne owoce w ratowaniu najsłabszych, a jest wiele historii, gdzie dzięki modlitwie, uratowanych zostało mnóstwo nienarodzonych dzieci. Włącz się w obronę życia z Tym, który jest samym Życiem - Jezusem Chrystusem - wspominając Jego śmierć i zmartwychwstanie w czasie wspólnej Mszy Świętej - zachęca Sekretariat Marszu dla Życia.


Najbliższa okazja do modlitwy: 25 września (tj. czwartek)

  Więcej: Dla życialiczba odsłon: 2797 | dodano: 2008-07-20 12:23:20

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook