Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Międzynarodowy Konkurs NON – STOP CCM 2022
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zostań Muzycznym Odkryciem Roku Muzyki CCM - zapraszamy zespoły i solistów. W tym roku po raz ósmy zapraszamy do uczestnictwa w konkursie muzycznym "NON – STOP CCM". Celem konkursu jest wyłonienie zespołu bądź artysty, który zostanie ogłoszony "Muzycznym Odkryciem Roku 2022 – Współczesnej Muzyki Chrześcijan".

Do konkursu zgłaszać się mogą wszystkie zespoły muzyczne grające i tworzące szeroko pojętą muzykę chrześcijańską. Jeśli ten muzyczny gatunek jest bliski Twojemu lub Waszemu sercu weź udział w konkursie i zostań muzycznym odkryciem roku.

Do udziału w konkursie należy przygotować płytę demo (lub pliki mp3) z minimum 3 nagraniami audio, opis (metryczkę) przesłanych nagrań, oraz informację o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi i przesłać je na na adres e-mail:  fundacja@badzjakjezus.pl lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem: „NON-STOP CCM”). Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2022 r.

W pierwszym etapie konkursu Jury złożone z producentów telewizyjnych i radiowych, dziennikarzy muzycznych oraz artystów polskiej sceny CCM wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. W drugim etapie wokaliści i zespoły wezmą udział w występach na żywo, gdzie będą mogli sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności przed publicznością.

Zwycięzca konkursu będzie miał niepowtarzalną szansę występu na dużej scenie koncertu „Bądź jak Jezus” w Mysłowicach wraz z zagranicznymi i polskimi gwiazdami muzyki CCM. Dodatkowo laureat może liczyć na specjalną promocję medialną. Zwycięzca wystąpi także podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Udział w konkursie młodych wokalistów, zespołów czy muzyków jest niepowtarzalną szansą na sprawdzenie swoich możliwości. To także szansa na ocenę przez wybitnych znawców gatunku i muzycznego rynku. Dotychczasowi laureaci konkursu to: BeU, Monika Giergiel, Sąsiedzi+, Pathlife, Tomek Jasiński Music, Michał Rasek oraz Omnes Filii Dei Domini.

Zgłoś się i daj się odkryć! 


liczba odsłon: 632 | dodano: 2022-02-16 11:39:18

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook