Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Kurs Filip w Myśliborzu
Nie mogę wyświetlić obrazka

Czy spotkałeś w swoim życiu Boga? Osobiście, twarzą w twarz? Czy rozmawiałeś z Nim? Czy jadłeś z Nim śniadanie, czy byłeś z Nim w kinie, na spacerze? Czy miałeś kiedyś niezbitą pewność, że jest, że słucha, że rozumie? Czy dotykałeś Jego szat, Jego ran? Czy ocierałeś pot z Jego ciała, a może czułeś, jak On ociera Twój pot i opatruje Twoje rany? Czy stawałeś przed Nim jak przed królem, z wrażenia nie mogąc wykrztusić słowa? Czy może z niedowierzaniem patrzyłeś, jak schyla się i z miłością całuje Twoje stopy? Czy spotkałeś takiego Boga?

A taki Bóg się w Tobie zakochał! I to jest propozycja dla Ciebie: On sam - Jezus Chrystus! Niezależnie od tego ile masz lat, gdzie pracujesz, jakie masz pasje, czy czujesz się szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie - po prostu: daj się odnaleźć Jezusowi! Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego zaprasza na kurs Filip, który odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2013 r. w Myśliborzu. Kurs rozpocznie się o godz. 18.00, a zakończy ostatniego dnia obiadem.

Kurs Filip jest jedną z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą nań jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Kurs Filip pozwala zachwycić się Bożą Miłością, odrzucić swój grzech, przyjąć Jezusa jako swego osobistego Pana oraz rozradować się Duchem Świętym i dostrzec piękno wspólnoty.

Kontakt i więcej informacji: www.jezuufamtobie.pl,
sanktuarium@jezuufamtobie.pl
ul. Boh. Warszawy 77
74-300 Myślibórz
Tel. 95/747 34 50liczba odsłon: 1608 | dodano: 2013-06-05 12:07:26

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook