Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Konferencja dla kobiet - Królewska Krew płynie w Tobie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Szkoła Nowej Ewangelizacji w Koszalinie zaprasza na konferencję dla kobiet pt. „Królewska krew płynie w Tobie”, która odbędzie się 1 października br. w godz. 16.00-20.00.

- Skąd taki temat? Dziś wiele kobiet zagubiło swoją królewską tożsamość, swoją wyjątkowość. Dlatego razem, jako Córki Króla, chcemy na nowo odkryć to, że płynie w nas Jego Krew, że jesteśmy stworzone na Jego obraz i podobieństwo. Jeżeli masz pragnienie spędzić czas w towarzystwie Bożych Księżniczek, posłuchać dobrych treści oraz stanąć w uwielbieniu Króla, a nawet wypić dobrą kawę, to zapraszamy Cię na tą wyjątkową konferencję - zachęcają prowadzące.

W programie spotkania znajduje się modlitwa uwielbienia, konferencja, świadectwa, przerwa na kawę i małe co nieco, a także kobiece rozmowy przy smacznej kolacji. Spotkanie poprowadzą: Magdalena Plucner oraz Magdalena Halak. Konferencja odbędzie się w siedzibie Szkoły Nowej Ewangelizacji w Koszalinie przy ul. Staszica 38 - w sali SNE przy parafii pw. Ducha Świętego. Zapisy i informacje znajdziesz pod adresem www.kochaj.my, sekretariat@rozwijajtalenty.pl i pod nr. tel.: 537 466 025.

***

Magdalena Plucner – od wielu lat głosi rekolekcje dla młodzieży i dorosłych, lider uwielbienia. Magdalena jest inicjatorką wielu spotkań i inicjatyw takich jak: "Jezus na stadionie", "Akademia Rozwoju Talentów". Kobieta, która każdy dzień przeżywa z pasją. Organizuje i głosi konferencje dla kobiet w wielu miastach, w Polsce i zagranicą. Jest autorką artykułów, a także książek: "Umiłowana, czyli kobieta z klasą" oraz "Ezer Kenegdo – Najlepsza Towarzyszka".

Magdalena Halak - prowadzi własną działalność pod nazwą "Ukryte piękno". Poprzez konferencje, rozmowy i przy wykorzystaniu różnych narzędzi np. Kompasu Kariery, pomaga wielu osobom, a szczególnie kobietom, w odkryciu ich wewnętrznego piękna i powołania. Jej misją jest nauczanie, prowadzenie kursów ewangelizacyjnych, słuchanie i wspieranie drugiego człowieka.liczba odsłon: 876 | dodano: 2017-09-26 08:40:17

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook