Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Koncert TAU w Chojnie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Chrześcijański raper TAU zapowiedział premierę swojego najnowszego albumu pt. Ikona, która będzie miała miejsce 4 grudnia 2020 r. Tymczasem zapraszamy Was na koncert TAU - już 3 października o godz. 15.30 na Placu przy Ratuszu w Chojnie. Koncert będzie częścią programu Archidiecezjalnych Dni Młodych Chojna 2020.

Dołącz do wydarzenia na Facebook`u: https://www.facebook.com/events/333947774494365

Tau - raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records. W 2008 r. jako Medium opublikował demo pt. "Seans spirytystyczny", które było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tegoż roku. W 2010 r. wypuścił kolejny nielegal zatytułowany Medium - "Alternatywne źródło energii" (jedynym gościem na płycie był O.S.T.R) i tym samym zwrócił na siebię uwagę szerszego grona odbiorców muzyki rap. W końcu, w 2011 r. zadebiutował na oficjalnej polskiej scenie muzycznej, płytą Medium - "Teoria Równoległych Wszechświatów" (Asfalt Records) i został okrzyknięty odkryciem i debiutem 2011 r. Medium wyrusza w trasę koncertową, a towarzyszy mu DJ Funktion. Płyta, oprócz wersji CD, została również wydana na płycie winylowej.

Rok później, w 2012 r. ukazało się dwupłytowe wydawnictwo pt. "Graal" (kup tutaj), które pomimo bardzo osobistych utworów, i często kontrowersyjnych treści związanych z wiarą, polskością i tożsamością, zaliczone zostało do jednej z najlepszych płyt 2012 roku. Na płycie gościnnie udzielili się m.in. Gift of Gab (Blackalicious), O.S.T.R., Te-Tris i Bisz. Artysta zaczyna grać coraz więcej koncertów wraz z DJ Funktion, który w grudniu zostaje Mistrzem Świata kategorii IDA. W lutym 2013 r. Medium opuszcza Asfalt Records i powołuje do życia własną wytwórnię pod nazwą Bozon Records. Wyrusza w trasę koncertową (30 koncertów w całym kraju). W grudniu 2013 r. Medium zmienia pseudonim na Tau.


liczba odsłon: 903 | dodano: 2020-09-30 14:55:58

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook