Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Kobiece Zasłuchanie w Słowo
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zapraszamy kobiety pełnoletnie, które chcą słuchać Boga w ciszy na Kobiece Zasłuchanie w Słowo, które odbędzie się w dniach 5-7 lutego 2016 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecinie-Golęcinie.

Spotkanie poprowadzą Siostry Uczennice Krzyża oraz ks. Wojciech Zimny - dr teologii, ojciec duchowny AWSD w Szczecinie, od wielu lat posługujący w rekolekcjach Lectio Divina. Koszt uczestnictwa wynosi 150zł. W tej cenie organizatorzy zapewniają wszystkie posiłki, pokoje 2-3 os., pościel i ręczniki.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 stycznia br. Zgłoszenia prosimy przesyłać e-mailowo: s.anetasara@gmail.com - wpisując w temacie „Zasłuchanie dla kobiet”. W wiadomości podajemy: imię i nazwisko, wspólnotę, jeśli do takiej należymy, telefon kontaktowy, adres e-mail. Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia dokonujemy wpłaty zaliczki w wysokości 50 zł lub całej kwoty za uczestnictwo - 150zł. Numer konta zostanie podamy w potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zasłuchanie w Słowo będzie się odbywało w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa (Szczecin-Golęcino) przy ul. Strzałowskiej 26a. Dojazd z PKP Szczecin-Główny tramwajem nr 6, wysiadamy na przystanku „Strzałowska” i dalej idziemy pieszo pod górę ok. 10 min. Spotkanie rozpocznie się w piątek o 19.00 kolacją. Pierwszego dnia w planie nie jest przewidziana Eucharystia - można uczestniczyć w Eucharystii o godz. 18.00 w kościele parafialnym obok domu rekolekcyjnego. Zasłuchanie w Słowo zakończy się w niedzielę ok. godz. 14.00. Prosimy, żeby bez poważnej przeszkody uczestniczyć od początku do końca.

Uczestnicy rekolekcji wyrażają zgodę na zachowanie ciszy od piątku wieczora aż do niedzielnego przedpołudnia. Prosimy zabrać ze sobą: Pismo Święte (nie używamy aplikacji w telefonie komórkowym), notatnik, zmienne obuwie i suche ciastko do kawiarenki.

Szczegóły oraz więcej informacji pod nr. tel.: 506 545 006 (s. Sara).


liczba odsłon: 1731 | dodano: 2016-01-11 11:30:37

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook