Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

„Jestem legendą" – wakacyjne rekolekcje
Nie mogę wyświetlić obrazka

Pamiętacie historię o siedmiu latach tłustych i siedmiu latach chudych? Ile razy ją słyszeliście - w kościele, na lekcjach religii, czytaliście ją w Biblii. Ale czy zrozumieliście jej sens? Czy jesteście przygotowani na kryzys? Józef, który tłumaczył sen o tłustych i chudych krowach faraonowi przeszedł życiowe lekcje, które nauczyły go, jak przekuć kryzys w sukces i zrealizować Bożą obietnicę.


Portal DEON.pl zaprasza do cotygodniowego spotkania z o. Fabianem Błaszkiewiczem SJ. Przez całe wakacje na DEON.pl będzie można słuchać rozważań "Jestem legendą". Kolejne odcinki będą ukazywać się w każdą środę na głównej stronie portalu.

Ojciec Błaszkiewicz będzie barwnie opowiadał o przeżyciach starotestamentowego Józefa, odnosząc je do przykładów znacznie bliższych nam w czasie (historia Coco Chanel; wartości żołnierzy spod Monte Cassino czy choćby doświadczenia samego ojca Fabiana z irlandzkiej szkoły) oraz oczywiście do naszego życia.


Co warte podkreślenia - nauczanie ojca jest uniwersalne: z pewnością adresowane jest do ludzi wierzących, którzy swoją moc w życiu czerpią z Biblii - ale majstersztyk polega na tym, że ojciec potrafi przekonywać nie tylko już przekonanych - treść rozważań robi także wrażenie na osobach niewierzących, pomagając im w nawróceniu lub działaniu w zgodzie z Bożym prawem. Jak kryzys zamienić w sukces i zrealizować Bożą obietnicę? Posłuchaj pierwszego rozważania.

Fabian Błaszkiewicz SJ - pisarz, rekolekcjonista. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, motywacji i osiągania sukcesów. Duszpasterz młodzieży, artystów i biznesmenów. Założyciel wspólnoty Magis w Nowym Sączu. Muzyk, performer, DJ.


liczba odsłon: 1906 | dodano: 2011-07-13 15:07:01

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook