Dziś: środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

IV Forum Młodych Ogień z Nieba
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zapraszamy na czwartą edycję Forum Młodych Ogień z Nieba. Tak jak w poprzednim roku z powodu COVID-19 wydarzenie odbędzie się online, więc będzie można w nim uczestniczyć z każdego miejsca na Ziemii!  

Zapraszajcie znajomych, rodzinę i wszystkich innych, abyśmy razem połączyli się 13 listopada w modlitwie i dzięki świadectwom, konferencjom i uwielbieniu wzrastali w wierze. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespuł Ruah. Organizatorami wydarzenia są Wspólnota Dom Baranka i Fundacja Life Surfers.

Prelegenci:

Maciek Kozłowski - autor bloga "Z Bogiem Ziomek" o podróżach, wiarze i pasji. Z zawodu jest nauczycielem geografii. Fascynuje go odkrywaniem Jezusa każdego dnia! Na blogu dzieli się swoimi przygodami i doświadczeniami. Stara się inspirować do radosnego, dobrego życia i świetnie mu to wychodzi.

Magda i Michał Jeleń - organizatorzy jednego z największych eventów chrześcijańskich w Polsce STARTER. Liderzy warszawskiej Wspólnoty Modlitewno-Ewangelizacyjnej ABBA, którą założyli i prowadzą od kilkunastu lat. Ich pasją jest prowadzenie ludzi do odkrywania Ojcowskiej miłości i dobroci Boga oraz życia opartego na Słowie Bożym i mocy Ducha Świętego. Rodzice czwórki dzieci.

Monika i Marcin Gomułkowie - w social mediach znani jako Początek Wieczności, poprowadzą konferencję, której tematem będzie "Pożądliwość".

Dołącz do wydarzenia na Facebooku. 

 

 


liczba odsłon: 756 | dodano: 2021-11-11 21:28:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook