Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Akademicka Droga Krzyżowa 2010

W piątek 26 marca 2010 r. gimnazjaliści, licealiści i studenci przeszli ulicami naszego miasta niosąc Krzyż. Akademicka Droga Krzyżowa była wyrazem naszej wiary i gotowości pójścia za Chrystusem. Fot. J. Dąbroś, P.Kopociński.

 
Maturzyści na Jasnej Górze

Kilka fotek z Archidiecezjalnej Pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę, która odbyła się w tym roku 20 marca pod hasłem: "Nauczycielu Dobry - jak osiągnąć życie wieczne?".

 
Rekolekcje u Sióstr św Rodziny z Bordeaux

W dniach 12 - 16 lutego 2010 r. u Sióstr św. Rodziny z Bordeaux  w Warszawie - Aninie odbyły się rekolekcje dla dziewcząt, pt. "Miłość jedno ma imię". Photo by:  Katarzyna Olik

 
KFDM 2010

Fotorelacja ze spotkania młodzieży i duszpasterzy podczas siódmego Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbyło się w Warszawie w dniach 29-31 stycznia 2010 r. Fot. J. Bujalski.

 
Zima 2009 w Szczecinie

Zapraszamy do obejrzenia zimowej galerii zdjęć. Kilka zimowych scen ze Szczecina w fotografii Ewy Sitarek.

 
Fotorelacja z ESM w Poznaniu

Fotorelacja z poznańskiego spotkanie ESM w Poznaniu, które odbyło się w dniach 27 grudnia - 1 stycznia 2010 r. Zdjęcia publikujemy dzięki życzliwości autora: Mateusza Roszaka z Poznania. Dziękujemy:) Więcej zdjęć na stronie autora: www.picasaweb.google.pl/matroszak

 
Taize 2009/10 w Poznaniu

Taize Poznań - Europejskie Spotkanie Młodych na fotografiach Jana Szymczaka. Zapraszamy do obejrzenia!

 
Koncert zespołu Tumultus Gaudium

Fotorelacja z koncertu ewangelizacyjnego zorganizowanego przez zespół Tumultus Gaudium, księdza Waldemara Gasztkowskiego, proboszcza parafii pw. Św. Kazimierza w Policach oraz przez Ruchu Światło – Życie diecezji Szczeciński – Kamieński. Photo by: Bogdan Wróbel

 
"Wieczór Miłości"

Fotorelacja ze spotkania w Duszpasterstwie Akademickim oo. Jezuitów Photo by: Paweł Kopociński    

 
Spotkanie z o. Tomaszem Kotem SJ

Fotorelacja ze spotkania z cyklu Duchowość Kobiety i Mężczyzny, które odbyło się 2 grudnia u oo. Jezuitów pt " Stworzył mężczyznę i niewiastę - zamysł Boga względem człowieka" Photo by: Paweł Kopociński

 
Jesień w mieście

Jesień w mieście? Dostrzegamy tylko brudne kałuże oraz coraz krótsze i deszczowe dni. Ale każda pora roku jest piękna. Wystarczy trochę optymizmu i spostrzegawczości:) Zapraszamy do obejrzenia jesiennej galerii zdjęć.

Więcej…

 
Koncert pt. "Grają księża"

Fotorelacja z koncertu z okazji tegorocznych obchodów Dni Papieskich  w Szczecinie, który odbył się w parafii pw. Świętej Rodziny. Na chwałę Pana zagrali księża z naszej archidiecezji. Photo by E. Sitarek.

 
Inauguracja Roku Akademickiego 2009/2010

11 października w Sanktuarium NSPJ w Szczecinie miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego 2009/2010, podczas której Abp Andrzej Dzięgą poświecił sztandar ZUT oraz wręczył dekrety ustanawiające ośrodki duszpasterstw akademickich oraz duszpasterzy akademickich. Photo by J. Bujalski.

 
Wielki Koncert Papieski

10 października w ramach obchodów IX Dnia Papieskiego w Szczecinie, odbył się  Wielki Koncert Papieski. Na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich mogliśmy wsłuchać się w słowa Jana Pawła II oraz usłyszeć niezwykłe utwory w wykonaniu scholi Duszpasterstwa Akademickiego. Photo by E. Sitarek.

 
Dni Służby Liturgicznej

W dniach 18-20 września 2009 r. odbyły się Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej. Kulminacyjnym punktem było spotkanie w Stargardzie Szczecińskim, które zgromadziło: ministrantów, lektorów, szafarzy oraz kapłanów odpowiedzialnych za ich formację. Zdjęcia: J. Bujalski, P. Fryszka, E. Sitarek.

 

<< pierwsza < poprzednie 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 108144 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook