Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Jutrznia z konferencją - 2 maja - Dni Młodych Gryfice 2012

Uczestnicy Dni Młodych w Gryficach mieli okazję wziąć udział w porannej modlitwie Kościoła. Liturgię jutrznii poprowadziły siostry zakonne, a konferencję ojcowie misjonarze. Zdjęcia przedstawiają poranną modlitwę z dnia 2 maja 2012 r.

Więcej…

 
Boża Amnestia i muzyczne uwielbienie - Dni Młodych Gryfice 2012

Uczestnicy Dni Młodych w Gryficach mogli podczas jedego z wieczorów szczególnie doświadczyć "Bożej Amnestii". W kościele pw. Wniebowzięcia NMP odbyło się nabożeństwo pokuty i pojednania, a po nim radosne, muzyczne uwielbienie, które poprowadzili Jesienni Przyjeciele we współpracy ze scholą Dni Młodych.

Więcej…

 
Droga Krzyżowa ulicami Gryfic - Dni Młodych 2012

Fotoreportaż z Drogi Krzyżowej ulicami Gryfic, która odbyła się w dniu 1 maja 2012 r. Harcerze i wolontariusze nieśli Krzyż Archidiecezjalnych Dni Młodych. Rozważania poprowadził ks. Sylwester Marcula z gryficką młodzieżą.

Więcej…

 
Koncert zespołu Drabina Jakuba - Dni Młodych Gryfice 2012

1 maja, podczas Dni Młodych koncert na scenie głównej, na Placu Zwycięstwa w Gryficach, zagrał zespół Drabina Jakuba z Dolic. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego koncertu.

Więcej…

 
Warsztaty tematyczne - 1 maja - Dni Młodych Gryfice 2012

Zdjęcia z warsztatów tematycznych, które odbyły się w ramach programu Dni Młodych w Gryficach 2012. Mogliście wybierać spośród ponad 50. różnych zajęć! Do tej fotogalerii wrzuciliśmy fotki z warsztatów, które odbyły się we wtorek, 1 maja.

Więcej…

 
Integracja i rozpoczęcie - Dni Młodych Gryfice 2012

Fotorelacja z pierwszego punktu programu tegorocznych Dni Młodych. Tańce, zabawy i małe szaleństwa, czyli integracja na wesoło oraz rozpoczęcie Dni Młodych w Gryficach.

Więcej…

 
Przyjazd i rejestracja grup - Dni Młodych Gryfice 2012

Jeszcze na gorąco, jeszcze na świeżo - pierwsze fotki z Dni Młodych w Gryficach! Galeria "numer 1" z przyjazdu i rejestracji grup na placu przy kościele NSPJ w Gryficach. Zapraszamy do oglądania! 

Więcej…

 
2. Dzień Świętości Życia w Nowogardzie

W niedzielę 25 marca 2012 r. w Nowogardzie odbył się drugi Dzień Świętości Życia. Po udanym zeszłorocznym Dniu dla Życia w Nowogardzie grupa młodych ludzi z Donum Vitae podjęła się przygotowania kolejnego, podobnego, lecz bardziej rozbudowanego wydarzenia. 

Więcej…

 
Czuwanie Młodzieży Chrystusa Króla w intencji Polonii

Fotoreportaż z kolejnego czuwania młodzieży Chrystusa Króla w intencji rodaków przebywających poza granicami naszego kraju. Tym razem czuwanie odbyło się 25 lutego br. Gospodarzem spotkania była parafia p.w. św Ducha w Zdrojach.

Więcej…

 
Narty z Bogiem

Prezentujemy galerię zdjęć z rekolekcji organizowanych przez Duszpasterstwo Powołań Księży Chrystusowców, które odbyły się w dniach od 23-27 stycznia oraz 20-24 lutego 2012 r. Zarówno w pierwszym i drugim terminie spotkań nie zabrakło wspaniałej pogody na zimowe szusowania po stoku. Jednak nie to było najważniejsze podczas tych spotkań.

Więcej…

 
Nocne czuwanie modlitewne - Szczecin Stołczyn - 17 lutego 2012 r.

Kolejne czuwanie w szkole bł. Jana Pawła II odbyło się w nocy z 17 na 18. lutego 2012 r. w domu wspólnoty sióstr Uczennic Krzyża w Szczecińskim Stołczynie. Na czuwanie przyjechało około 60 młodych ludzi.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria IV - AWSD Szczecin

Fotorelacja z IV serii rekolekcji zimowych dla młodzieży. Spotkanie dla chłopców odbyło się w dniach 23-26 stycznia 2012 r. w szczecińskim Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym pod hasłem "Chodźcie a zobaczycie" (J 1,39). Rekolekcje poprowadził ks. G. Gruszka – Prefekt AWSD w Szczecinie.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria I - Trzęsacz

Kilka fotek z I serii rekolekcji zimowych dla młodzieży, które odbyły się w dniach 15-18 stycznia w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Trzęsaczu. W rekolekcjach uczestniczyły dziewczęta z różnych stron Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Spotkanie prowadził ks. Daniel Sacik oraz Siostry Uczennice Krzyża.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria II - Trzęsacz

Fotorelacja z II serii rekolekcji zimowych dla młodzieży. Spotkanie dla dziewcząt i chłopców odbyło się w dniach 19-22 stycznia 2012 r. w Trzęsaczu pod hasłem "Maryjo, cały Twój JPII, Pomocnicy Matki Kościoła". Rekolekcje poprowadził ks. Bartłomiej Bugajak oraz Siostry Uczennice Krzyża.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria VI - Szczecin

W dniach 20-22 stycznia 2012 r. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym im. św. Józefa w Szczecinie odbyła się się szósta serii rekolekcji młodzieżowych w czasie ferii zimowych. Tematem tego spotkania był "Mały Książę i ja, czyli o poszukiwaniu Przyjaźni". Rekolekcje poprowadził ks. Lucjan Chronchol oraz Siostry Jadwiżanki Wawelskie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 111666 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook