Dziś: niedziela, 2 kwietnia 2023
Imieniny: Maria, Franciszek, Urban

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fotogalerie
Przyjazd i rejestracja grup - Dni Młodych Gryfice 2012

Jeszcze na gorąco, jeszcze na świeżo - pierwsze fotki z Dni Młodych w Gryficach! Galeria "numer 1" z przyjazdu i rejestracji grup na placu przy kościele NSPJ w Gryficach. Zapraszamy do oglądania! 

Więcej…

 
2. Dzień Świętości Życia w Nowogardzie

W niedzielę 25 marca 2012 r. w Nowogardzie odbył się drugi Dzień Świętości Życia. Po udanym zeszłorocznym Dniu dla Życia w Nowogardzie grupa młodych ludzi z Donum Vitae podjęła się przygotowania kolejnego, podobnego, lecz bardziej rozbudowanego wydarzenia. 

Więcej…

 
Czuwanie Młodzieży Chrystusa Króla w intencji Polonii

Fotoreportaż z kolejnego czuwania młodzieży Chrystusa Króla w intencji rodaków przebywających poza granicami naszego kraju. Tym razem czuwanie odbyło się 25 lutego br. Gospodarzem spotkania była parafia p.w. św Ducha w Zdrojach.

Więcej…

 
Narty z Bogiem

Prezentujemy galerię zdjęć z rekolekcji organizowanych przez Duszpasterstwo Powołań Księży Chrystusowców, które odbyły się w dniach od 23-27 stycznia oraz 20-24 lutego 2012 r. Zarówno w pierwszym i drugim terminie spotkań nie zabrakło wspaniałej pogody na zimowe szusowania po stoku. Jednak nie to było najważniejsze podczas tych spotkań.

Więcej…

 
Nocne czuwanie modlitewne - Szczecin Stołczyn - 17 lutego 2012 r.

Kolejne czuwanie w szkole bł. Jana Pawła II odbyło się w nocy z 17 na 18. lutego 2012 r. w domu wspólnoty sióstr Uczennic Krzyża w Szczecińskim Stołczynie. Na czuwanie przyjechało około 60 młodych ludzi.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria IV - AWSD Szczecin

Fotorelacja z IV serii rekolekcji zimowych dla młodzieży. Spotkanie dla chłopców odbyło się w dniach 23-26 stycznia 2012 r. w szczecińskim Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym pod hasłem "Chodźcie a zobaczycie" (J 1,39). Rekolekcje poprowadził ks. G. Gruszka – Prefekt AWSD w Szczecinie.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria I - Trzęsacz

Kilka fotek z I serii rekolekcji zimowych dla młodzieży, które odbyły się w dniach 15-18 stycznia w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Trzęsaczu. W rekolekcjach uczestniczyły dziewczęta z różnych stron Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Spotkanie prowadził ks. Daniel Sacik oraz Siostry Uczennice Krzyża.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria II - Trzęsacz

Fotorelacja z II serii rekolekcji zimowych dla młodzieży. Spotkanie dla dziewcząt i chłopców odbyło się w dniach 19-22 stycznia 2012 r. w Trzęsaczu pod hasłem "Maryjo, cały Twój JPII, Pomocnicy Matki Kościoła". Rekolekcje poprowadził ks. Bartłomiej Bugajak oraz Siostry Uczennice Krzyża.

Więcej…

 
Rekolekcje zimowe dla młodzieży - seria VI - Szczecin

W dniach 20-22 stycznia 2012 r. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym im. św. Józefa w Szczecinie odbyła się się szósta serii rekolekcji młodzieżowych w czasie ferii zimowych. Tematem tego spotkania był "Mały Książę i ja, czyli o poszukiwaniu Przyjaźni". Rekolekcje poprowadził ks. Lucjan Chronchol oraz Siostry Jadwiżanki Wawelskie.

Więcej…

 
34. ESM Taize w Berlinie

W dniach 28 grudnia 2011 r. - 1 stycznia 2012 r. odbył się kolejny etap pielrzymki zaufania przez Ziemię. Było to 34. Europejskie Spotkanie Młodych, którego gospodarzem był w tym roku Berlin. Na spotkaniu była obecna grupa młodzieży ze Szczecina.

Więcej…

 
Dzień Świętości Życia w Nowogardzie

 
Wielkopostne nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu

Dnia 18 marca 2011 roku w myśliborskim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbyło się wielkopostne nocne czuwanie młodzieży, w którym uczestniczyła prawie setka młodych ludzi.

 
Nocne czuwanie młodzieży na Stołczynie

 
Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży 2011

Fotorelacja z Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbyło się w dniach 25-27 lutego 2011 r. w warszawskim Domu Formacyjno-Rekolekcyjnym. Zdjęcia możesz obejrzeć TUTAJ.

 
Adwentowy Dzień skupienia dla ministrantów i scholii

Dnia 4 grudnia 2010 r. w Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy w Choszcznie miał miejsce Adwentowy Dzień Skupienia dla ministrantów, kandydatów na ministranta, lektorów, scholii młodzieżowej i dziecięcej.

 

<< pierwsza < poprzednie 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 103423 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook