Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Europejskie Spotkanie Młodych
Na wolności można budować

Z bratem Aloisem, przeorem Wspólnoty z Taizé, o Europejskim Spotkaniu Młodych, które odbędzie w 2010 roku w Rotterdamie w Holandii rozmawia ks. Dariusz Madejczyk.

Więcej…

 
Wypowiedzi uczestników 32. ESM

32. ESM w wypowiedziach młodych uczestników Taize w Poznaniu - z kraju i zagranicy. A także opinie hierarchów kościelnych o spotkaniu Taize w Polsce.

Więcej…

 
Taizé w Poznaniu po drodze do Rotterdamu

Młodzież archidiecezji poznańskiej zorganizuje w stolicy Wielkopolski kolejne spotkanie w duchu Taizé pod hasłem „zachować ducha zadziwienia”. – Chcemy wspólnie przypomnieć sobie 32. Europejskie Spotkanie Młodych, które odbyło się w Poznaniu i przygotować się duchowo na spotkanie w Rotterdamie – powiedział KAI ks. Robert Korbik, duszpasterz młodzieży archidiecezji poznańskiej.

Więcej…

 
Punkty przygotowań do spotkania Taize w Rotterdamie

Europejskie Spotkanie Młodych w Rotterdamie jest kolejnym etapem pielgrzymki zaufania przez ziemię. Młodzież z Polski przygotowuje się do spotkania w punktach przygotowań działających przy w parafiach i duszpasterstwach młodzieży. Przedstawiamy Wam aktualną listę punktów przygotowań w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej i oczywiście zapraszamy do Rotterdamu! :)

Więcej…

 
Papież do uczestników Spotkania Młodych w Rotterdamie

Do ofiarnej miłości, odkrywania autentycznego znaczenia solidarności z cierpiącymi i budowania miejsc dobroci serca i zaufania zachęca papież uczestników 33. Europejskiego Spotkania Młodych w Rotterdamie. 28 grudnia przybędzie do tego holenderskiego miasta na zaproszenie Ekumenicznej Wspólnoty z Taizé około 30 tys. młodych mieszkańców naszego kontynentu.

Więcej…

 
Prawie 6 tys. Polaków w Rotterdamie

Blisko 6 tys. Polaków uczestniczyć będzie w 33. Europejskim Spotkaniu Młodych w Rotterdamie – poinformowali KAI jego organizatorzy. Spotkanie, które odbywa się corocznie z inicjatywy ekumenicznej Wspólnoty z Taizé, rozpoczyna się jutro i potrwa do 1 stycznia 2011. Oczekuje się, że do Rotterdamu przybędzie ok. 30 tys. młodych z całego kontynentu.

Więcej…

 
Benedykt XVI do uczestników Spotkania Młodych

Do ofiarnej miłości, odkrywania autentycznego znaczenia solidarności z cierpiącymi i budowania miejsc dobroci serca i zaufania zachęca papież uczestników 33. Europejskiego Spotkania Młodych w Rotterdamie. Jutro przybędzie do tego holenderskiego miasta na zaproszenie Ekumenicznej Wspólnoty z Taizé około 30 tys. młodych mieszkańców naszego kontynentu.

Więcej…

 
Zakończyło się 33. Europejskie Spotkanie Młodych

30 tys. osób wzięło udział w zakończonym 1 stycznia w Rotterdamie 33. Europejskim Spotkaniu Młodych, organizowanym przez ekumeniczną Wspólnotę z Taizé. Do Holandii, na kolejny etap „pielgrzymki zaufania przez ziemię” przyjechali nie tylko młodzi Europejczycy, wśród których najwięcej było Polaków, ale również młodzież z innych krajów świata, jak choćby z Republiki Południowej Afryki czy Kanady.

Więcej…

 
Małżeństwo ze spotkań Taizé

małżeństwo ze spotkań Taizé Ponad 50 osób z duszpasterstwa u chrystusowców z Pomorza Zachodniego wzięło udział w 33. Europejskim Spotkaniu Młodych w Rotterdamie organizowanym przez wspólnotę z Taizé. Wśród nich byli też Agnieszka i Kamil ze Szczecina, którzy w tym roku planują wziąć ślub, a poznali się dzięki wspólnocie.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6   ostatnia >>


liczba odsłon: 33663 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook