Dziś: poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dzień Otwartej Bramy w AWSD 2014
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zastanawiasz się i ciekawi Cię jak mieszkają klerycy? Jak wygląda seminarium i życie za jego murami? Czy różnią się czymś od pozostałych chłopaków? Jacy są? W imieniu braci alumnów szczecińskiego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego zapraszamy Was na kolejny Dzień Otwartej Bramy, który odbędzie się dnia 14 czerwca 2014 r., pod hasłem „Radość wzrastania”.

Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą w kościele seminaryjnym o godz. 10.00. Następnie, od godz. 11.15 przewidziany jest program artystyczno-rekreacyjny na placu seminaryjnym przy kościele, który potrwa do godz. 16.00. Dzień Otwartej Bramy zakończy wspólnym nabożeństwem czerwcowym.

Podczas spotkania koncerty zagrają: Clerboyz, Jesienni Przyjaciele oraz zespół pieśni i tańca Szczecinianie. W programie także m.in.: mała gastronomia, jazda konna, zabawa fantowa, wóz strażacki, zwiedzanie seminarium, zabawy sportowe, zakończenie ligi ministranckiej, trampolina, miniboisko, piana gaśnicza i wiele innych, ciekawych atrakcji.

Zaproszenie skierowane jest do duszpasterzy, grup ministranckich, dziecięcych, młodzieżowych oraz wszystkich, którzy mają czas i chęci, aby wspólnie z klerykami modlić się o nowe, liczne i święte powołania, a także do tych, którzy chcę przeżyć radosne spotkanie. Szczecińskie AWSD znajduje się przy ul. Papieża Pawła VI nr 2.

Gorąco polecamy!


liczba odsłon: 2474 | dodano: 2014-06-06 10:30:57

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook