Dziś: poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dzień Jedności Ruchów i Wspólnot 2014
Nie mogę wyświetlić obrazka

W niedzielę, 8 czerwca - w dzień Zesłania Ducha Świętego na Jasnych Błoniach im. Jana Pawła II w Szczecinie, Odnowa w Duchu Świętym zaprasza do wspólnej modlitwy w godz. od 14.00 do 16.00. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu Dzień Jedności Ruchów i Wspólnot. Członkowie jednego Kościoła, ale wielu wspólnot o różnych charyzmatach będą mogli spotkać się razem na wspólnej modlitwie.

Jest to dzień, w którym my wszyscy - jako członkowie jednego Kościoła, ale wielu wspólnot o różnych charyzmatach możemy spotkać się razem. Nie przypadkowo ww. Dzień Jedności Wspólnot przypada właśnie na czas Zesłania Ducha Świętego. Trwamy w tym czasie na modlitwie wołając o Dary Ducha Świętego. Jednym z tych Darów jest Dar Jedności.

Następnego dnia, 9 czerwca – w święto NMP Matki Kościoła – odbędzie się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Abp. Metropolity Andrzeja Dzięgi o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej. Słowo Boże wygłoszą O. Enrique Porcu i Antonello Cadeddu ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.

Na zakończenie Dnia Jedności Ruchów i Wspólnot, 10 czerwca, zapraszamy na spotkanie liderów ruchów i wspólnot oraz kapłanów zaangażowanych w ewangelizację z O. Enrique Porcu i Antonello Cadeddu ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia w sprawie Tygodnia Ewangelizacji w 2015 r. Spotkanie odbędzie się w Kurii Metropolitalnej o godz. 10.00.


liczba odsłon: 1244 | dodano: 2014-06-06 10:43:33

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

ADM Wolin 2023 - Msza Święta i rozpoczęcie spotkania

Święta, święta i po świętach... Ale mamy...

blog ichtis

Facebook