Dziś: poniedziałek, 15 sierpnia 2022
Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dziękczynne dni skupienia
Nie mogę wyświetlić obrazka

Kolejny Adwent naszego życia, potem Boże Narodzenie, Nowy Rok. Czas świąteczny aż do Nowego Roku będzie również czasem wolnym od szkoły, uczelni, ale również - może przede wszystkim - będzie to czas dziękczynienia Panu Bogu za szczęśliwie przeżyty kolejny rok. Rok naszych ludzkich "wzlotów" i upadków. Dlatego zapraszamy Was na dziękczynne dni skupienia, które odbędą się w terminie 29 grudnia 2011 roku, do 1 stycznia 2012 roku w oblackim Wyższym Seminarium Duchownym w Obrze k. Wolsztyna.

Będzie to czas szczególny, bo czas bliskości z Jezusem w Najświętszym Sakramencie, ale również czas bliskości z drugim człowiekiem - ojcami, braćmi oblatami, klerykami, oraz rówieśnikami, którzy przyjadą do Obry. Będzie to również czas, aby podziękować Jezusowi za dar życia, łaskę wiary i za to, co kryją nasze serca pełne wdzięczności dla Jezusa - szczególnie w nocnej Adoracji Najświętszego Sakramentu, której zwieńczeniem będzie uroczysta Pasterka o północy na powitanie nowego 2012 roku.

W czasie naszego pobytu w Obrze pojedziemy do Wielkiej Wsi, gdzie Siostry Opatrzności Bożej prowadzą dom dla upośledzonych dzieci, oraz do Świebodzina, gdzie znajduje się figura Chrystusa Króla. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu, proszę zabierz ze sobą strój sportowy – rozegramy mecz na sali gimnastycznej klerycy – uczestnicy dni skupienia - mówi organizatro spotkania o. Krzysztof Jurewicz OMI.

Udział w dniach skupienia jest bezpłatny. Rozpoczęcie pierwszego dnia kolacją o godzinie 18.00, a zakończenie ostatniego dnia śniadaniem. Organizatorzy proszą również o nie zabieranie ze sobą żadnych karimat i śpiworów. Swoje uczestnictwo w spotkaniu nalezy zgłosić najpóźniej do 23 grudnia 2011 r. (można potwierdzić sms-em, na gg, mailem, lub osobiście).

Dyrektor Sekretariatu Powołań: o. Krzysztof Jurewicz OMI, ul. Ostatnia 14, 60 - 102 Poznań, tel.: 601 788 422, gg: 2297944, e-mail: powolania@oblaci.pl, Facebook: Sekretariat Powołań, www.powolania.oblaci.pl.

Dojazd do Obry - pociągiem do Poznania, później pociągiem, lub PKS-em do Wolsztyna. Z Wolsztyna do Obry jest 7 km. Przystanek PKS-u w Wolsztynie znajduje się naprzeciw dworca PKP. Można też z Wolsztyna do Obry dojechać prywatną linią autobusową REY. Autobusy i busy tej firmy odjeżdżają przy dworcu PKP (naprzeciw Biedronki) o godzinie 7.10, 8.00, 9.50, 11.15, 12.40, 13.50, 14.45, 15.45, 17.00. Dla jadących ze Śląska - dojazd do Leszna pociągiem, a potem również z Leszna pociągiem do Wolsztyna, a potem PKS-em do Obry.liczba odsłon: 1164 | dodano: 2011-12-09 10:17:49

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook