Dziś: niedziela, 3 marca 2024
Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Dni skupienia w Korytowie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Siostry Dominikanki zapraszają na Dni skupienia w Korytowie koło Choszczna, w woj. Zachodniopomorskim, które odbędą się w dniach 20 – 22 maja 2011

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich dziewcząt uczących się w gimnazjum, szkole śred­niej oraz studentki. Celem tego spotkania jest doświadczenie obecności Jezusa we wspólnocie oraz zapoznanie się z naszą dominikańską wspól­notą.

Mamy nadzieję, że te spotkania w Korytowie posłużą umocnieniu wiary, a także radosnemu przeżyciu tych kilku dni. Bar­dzo liczymy na twoją obec­ność, możesz też na to spotkanie zaprosić i przywieźć koleżanki.

Koszt pobytu wynosi minimum 35 zł, zapew­niamy wyżywienie i nocleg. Rozpoczynamy w piątek około godz. 19.00 (można dojechać o póź­niejszej porze), a kończymy w niedzielę po obie­dzie. Zależnie od waszych połą­czeń, istnieje możliwość wcześniejszego wyjazdu.

Zabierzcie ze sobą: śpiwór, Pismo Św., nr PESEL, coś do pisania, instrument muzyczny, jeśli na jakimś grasz, oraz duzo dobrego humoru!

Zgłoszenia przyjmuje S. Karmela OP pod adresem: duszpowo@dominikanki.pl, można też zgłosić się dzwoniąc pod nr tel. 694480671 (uprzedzam, że nie udzielam informacji przez sms-y).

Dojazd do Korytowa: spotkanie będzie się odbywało w Ośrodku Wspie­rania Rodziny przy ul. Kościelnej 4 w Korytowie koło Choszczna, woj. Zachodniopomorskie. Samo­dzielnie należy dojechać pociągiem lub autobusem do Choszczna, a stamtąd odbierze was ks. Sławomir Kokorzycki, któremu trzeba zgłosić godzinę swojego przyjazdu. Zgłoszenia godziny przyjazdu trzeba dokonać pod nr tel: 0694480671, można przy­słać sms-a.


liczba odsłon: 1869 | dodano: 2011-05-09 09:39:52

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook