Dziś: środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

CrossPOST - 40 dni dla ducha – kompleksowy plan treningowy
Nie mogę wyświetlić obrazka

Podejmij 40-dniowe wyzwanie, które ma na celu konkretną pracę nad sobą z wykorzystaniem narzędzi, które w Kościele są od zawsze: modlitwy, postu i jałmużny oraz planera... CrossPOST. 

Pomysłodawcy akcji CrossPOST - Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej - chcą przede wszystkim pomóc Ci ożywić Twoją modlitwę, która prowadzi do pogłębiania relacji z Bogiem, z innymi ludźmi, ze sobą. Przygotowali dla Ciebie:
- filmy i podcasty, które będą wprowadzać Cię w kolejne etapy trenin­gu;
- spotkania on-line z duszpasterzami;
- planer, który pomoże Ci wykorzystać czas Wielkiego Postu najlepiej jak się da.

Przygotowany planer, pomoże Ci ogarnąć czas Wielkiego Postu. Nie ma jednego planu treningowego, który byłby uniwersalny dla wszystkich, dlatego materiały zawarte w tym zeszycie będziesz mógł dostosować do siebie. Od Ciebie zależy, na ile ten czas będzie owocny. W planerze znajdziesz inspiracje na każdy dzień:
- zadania,
- tabelki,
- wyzwania,
- teksty.

Wybierz wersję – najlepszą dla siebie – drukowaną lub elektroniczną i wykorzystaj ten czas najlepiej jak się da! Jak zdobyć wersję drukowaną planera?! Mamy dla Ciebie pierwsze wyzwanie i darmową książeczkę/planer - wystarczy, że odwiedzisz pewne niezwykłe miejsce, które znajduje się w Szczecinie, pomodlisz się w nim o dobre przeżycie Wielkiego Postu, a w nim zupełnie za darmo otrzymasz planer CrossPOST dla siebie i bliskiej Ci osoby. Tym miejscem jest Ogród Wdzięczności, czyli kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym przy ul. Papieża Pawła VI w Szczecinie.

Kaplica Ogrodu Wdzięczności w seminarium jest otwarta codziennie od godz. 6.00 do godz. 23.00. Książeczki CrossPOST dostępne są na półce z książkami przy wejściu do kaplicy adoracji od dziś do niedzieli, 21 lutego br., włącznie. Więcej informacji o tym miejscu znajdziesz tutaj: www.ogrodwdziecznosci.pl. Zaproś także swoich przyjaciół i znajomych do wspólnego treningu przez Wielki Post.

Podejmij duchowy trening. Weź w nim udział. Zapisz się także na wersję elektroniczną przez formularz. Dzięki temu co tydzień otrzymasz bieżące informacje, pomysły na wykonanie zadań, wskazówki oraz szereg przydatnych trików, dzięki którym praca nad sobą stanie się bardziej efektywna. Jeśli chcesz kupić więcej wersji drukowanych, to możesz to zrobić TUTAJ - książeczka/planer kosztuje jedynie 2,50 zł/szt. Więcej o akcji CrossPOST znajdziecie na stronie akcji: www.crosspost.pl.

Nie czekaj! Rozpocznij z nami trening!

 


liczba odsłon: 1805 | dodano: 2021-02-15 13:23:41

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook