Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

Zapraszamy młodzież z kapłanami, katechetami, rodzicami i nauczycielami na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 27 do 28 marca 2015 r. 

Więcej…

 
Misterium Męki Pańskiej w szczecińskim AWSD

Alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecnie wraz ze studentami Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają na Misterium Męki Pańskiej pt.: "Przyjdź pod Krzyż".

Więcej…

 
Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Szczecina

W najbliższy piątek, 27 marca br., odbędzie się po raz kolejny w Szczecinie Akademicka Droga Krzyżowa ulicami miasta, na którą zapraszamy środowiska akademickie, młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz kandydatów do bierzmowania.

Więcej…

 
Noc konfesjonałów w 119 kościołach w 72 polskich miastach

 - Chcemy dotrzeć do osób przebywających na pograniczu wiary i niewiary - powiedział KAI ks. dr Grzegorz Adamski, koordynator Nocy Konfesjonałów. Wraz z początkiem Wielkiego Tygodnia rozpoczyna się kolejna edycja tej ogólnopolskiej akcji społecznej, zapoczątkowanej 6 lat temu w Szczecinie. W tym roku nocna spowiedź odbędzie się w 119 kościołach na terenie wszystkich polskich diecezji.

Więcej…

 
Wielki Tydzień w Bazylice Archikatedralnej

W Wielkim Tygodniu w szczecińskiej Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła odbędą się rekolekcje wielkopostne „Na progu Paschy” oraz liturgia Triduum Paschalnego.

Więcej…

 
Marsz dla Życia w Szczecinie już w niedzielę!

Największy w Polsce Szczeciński Marsz dla Życia przemaszeruje ulicami miasta już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia!

Więcej…

 
Konferencja Młodych Naukowców

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Koło Naukowe Teologów US „Fides et ratio”, przy współpracy Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej, zaprasza na Konferencję Młodych Naukowców pt. „Różne wymiary religijności na Pomorzu Zachodnim”. Konferencja odbędzie się 15 kwietnia br., w godz. 9.30 – 14.30 na Wydziale Teologicznym US przy ul. Papieża Pawła VI nr 2.

Więcej…

 
Konsekrowani 2015 – wystawa w katedrze

33 portrety m.in. zakonników, sióstr zakonnych i przedstawicieli instytutów świeckich z terenu archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej można oglądać od niedzieli w katedrze św. Jakuba w Szczecinie. Wystawa „Konsekrowani 2015” to jeden z punktów obchodów Roku Życia Konsekrowanego, ogłoszonego w Kościele przez papieża Franciszka.

Więcej…

 
Przyłącz się do akcji "Płomień Pamięci"

O włączenie się katolików w akcję „Płomień Pamięci” i zapalenie 27 stycznia świec w oknach w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu – zaapelował dziś bp Mieczysław Cisło. Przewodniczący Komitetu Episkopatu Polski ds. Dialogu z Judaizmem wyjaśnia, że gest ten ma być wyrazem solidarności z wszystkimi ofiarami Holocaustu.

Więcej…

 
Happening ewangelizacyjny w Gryficach

Tego jeszcze w Gryficach nie było! 7 marca od godz. 13.00 na Pl. Zwycięstwa w Gryficach odbędzie się happening ewangelizacyjny.

Więcej…

 
Inauguracyjne spotkanie punktu przygotowań do ŚDM Kraków 2016

Archidiecezjalne Centrum ŚDM zaprasza w pierwszy piątek miesiąca, 6 marca br., na inauguracyjne spotkanie w ramach programu duchowego „Serce 2.0”, przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Więcej…

 
Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Szczecinie

W dniu 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, mający na celu upamiętnienie osób, które ucierpiały w walce o niepodległość i suwerenność Ojczyzny, głównie w latach 1944-1963. W Szczecinie po raz kolejny odbędzie się Marsz Pamięci ku ich czci.

Więcej…

 
Rekolekcje dla młodych z charyzmatykami z Brazylii

Uroczystą Mszą św. w katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie w sobotni wieczór zakończyły się rekolekcje dla młodzieży, które zorganizowała wspólnota Przymierze Miłosierdzia i kuria archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. „Patrzymy ku młodzieży z coraz większą nadzieją w kontekście nadchodzącego Światowego Dnia Młodzieży na polskich ziemiach” – powiedział do licznie zgromadzonych arcybiskup Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, który przewodniczył Eucharystii.

Więcej…

 
Spotkanie Ewangelizacyjne dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Ewangelizacyjne dla młodzieży prowadzone przez O. Antonello Cadeddu, O. Enrico Porcu z Brazylii i Wspólnotę Przymierze Miłosierdzia, które odbędzie się w dniach 27 i 28 lutego br. w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie.

Więcej…

 
VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej

12 lutego 2015 r. w Zespole Szkół nr 6 w Szczecinie odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej pod honorowym patronatem JE Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi - Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 166776 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook