Dziś: niedziela, 3 marca 2024
Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Co było.
Kurs adwentowy "Odważ się żyć"

Ledwie uruchomili zapisy na TEJ stronie, a niecałe 2000 osób dołączyło do darmowego Kursu Adwentowego “Odważ się żyć”. To pokazuje ogromne zainteresowanie i potrzebę opanowania lęku i obaw życiowych.

Więcej…

 
Internetowe rekolekcje adwentowe 2023 - odcinek 6

Żłobek to miejsce naszej wiary, to żywa ewangelia wypływająca z jej kart. Wyruszmy w tę drogę gdzie możemy spotkać się Nim… niech z zadziwienia zrodzi się pokorna modlitwa. Zapraszamy Was na internetowe rekolekcje adwentowe pt. "Wołek i osiołek" – to wyjątkowy wspólny czas.

Więcej…

 
Nowenna do Dzieciątka Jezus

Chcesz się dobrze przygotować do Bożego Narodzenia? Sięgnij po Nowennę do Dzieciątka Jezus, która rozpoczyna się już w najbliższą sobotę! Zaproś Je do swego życia. Niech narodzi się w Twoim sercu. Zapraszamy w imieniu portalu www.nowenny.pl. Będzie nam bardzo miło modlić się razem z Tobą!

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 8 grudnia 2023 roku

Dnia 8 grudnia 2023 w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w parafii Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży zorganizowane przez Wspólnotę Uczennic Krzyża. Tematem przewodnim był adwent.

Więcej…

 
Jedyny koncert w Polsce - The Blessing Tour w Gliwicach

Już 8 listopada o godz. 18.30 na scenie PreZero Arena Gliwice będziemy mieli okazję posłuchać jedynego w Polsce koncertu podczas europejskiej trasy The Blessing Tour. Przed nami wyjątkowy wieczór uwielbienia, wspaniałej muzyki i jedności. Kari Jobe, Cody Carnes i Martin Smith – bilety na koncert w Gliwicach w ramach The Blessing Tour Europe już dostępne.

Więcej…

 
Spotkanie dla autorów piosenek, muzyków oraz liderów uwielbienia

Zapraszamy Cię na specjalne spotkanie dla autorów piosenek, muzyków oraz liderów uwielbienia z Kari Jobe, Cody Carnes i Martinem Smithem - 8 listopada w PreZero Arena Gliwice.

Więcej…

 
Forum Młodych "Ogień z Nieba" 2023

18 listopada 2023 r. Fundacja Life Surfers zaprasza na kolejną edycję Forum Młodych "Ogień z Nieba" - całodniowego wydarzenia muzyczno-modlitewno-ewangelizacyjnego na ponad 1000 osób. Wydarzenie skierowane jest do osób młodych, w szczególności do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i licealistów ze Szczecina i okolic. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Rozkazał ciemnościom, by zajaśniały światłem" (2 Kor 4, 6).  

Więcej…

 
Szczecińska Procesja ze Świętymi

We wtorek, 31 października br., ulicami Szczecina przejdzie "Procesja ze Świętymi". Rozpoczęcie o godz. 20.00 na Jasnych Błoniach przy figurze św. Jana Pawła II, zakończenie Mszą Świętą z uroczystości Wszystkich Świętych w Bazylice Archikatedralnej, ok. godz. 21.00.

Więcej…

 
Spektakl audiowizualny "Przemijanie"

Stowarzyszenie Morskie Miasto Szczecin zaprasza serdecznie na spektakl pt. "Przemijanie - Wczesna jesień późnego lata" wyrażony słowem, muzyką i obrazem w wykonaniu artystów sceny szczecińskiej oraz artystów sceny krakowskiej. Spektakl audiowizualny "Przemijanie" to zamyślenie nad życiem i przemijaniem w blasku płonących cieni jesiennych horyzontów.

Więcej…

 
Spotkanie z zespołem Hillsong United

„Nowe pieśni na nowe czasy" to tytuł specjalnego spotkania dla autorów piosenek, liderów uwielbienia, muzyków z zespołem Hillsong United. To spotkanie całego środowiska muzycznego, które w polskim kościele chce wszechstronnie się rozwijać i tworzyć dla Bożej chwały.

Więcej…

 
XIV edycja koncertu Bądź jak Jezus!

Z czym kojarzy się miesiąc czerwiec?! Ze świętem Bożego Ciała. Z najdłuższymi dniami w roku. Z pięknymi wschodami i zachodami słońca. Z wakacjami... I oczywiście - z koncertem Bądź jak Jezus! Organizatorzy XIV edycji wydarzenia i tym razem nie zawiodą: w Mysłowicach pojawią się gwiazdy i nowe talenty muzyki CMM.

Więcej…

 
Hillsong United - Europe Tour MMXXIII

Już 9 czerwca niepowtarzalna okazja dla wszystkich spragnionych dobrej energii i fantastycznej muzyki: zespół Hillsong United w Polsce! To pierwsza i jedyna okazja, żeby usłyszeć tę legendarną formację w naszym kraju. Ich utwory znają i śpiewają miliony fanów różnych wyznań na całym globie, odnajdując w nich radość i nadzieję.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 2 czerwca 2023 roku

Dnia 2 czerwca 2023 roku w parafii Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodych przygotowane przez Wspólnotę Uczennic Krzyża. Tematem nocnego skupienia było Serce Jezusa.

Więcej…

 
Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu 26 maja 2023 roku

Dnia 26 maja 2023 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży z cyklu „Nikodemowych Nocy”. Na czuwanie przygotowane przez siostry Jezusa Miłosiernego przybyła młodzież z Myśliborza, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecina, Starego Kurowa i Świebodzina. Tematem nocnego skupienia był fragment z księgi proroka Ezechiela: „Dam wam serce nowe i nowego Ducha” (Ez 36, 26).

Więcej…

 
Szczeciński Marsz dla Życia 2023

23 kwietnia spotkamy się na ulicach Szczecina w kolejnym Marszu dla Życia. Tym razem przejdziemy w radosnym pochodzie pod hasłem "Cywilizacja życia". Wybór ten nie jest przypadkowy Tegoroczny Dzień papieski również będzie odbywał się właśnie pod tym hasłem. Razem chcemy współtworzyć świat, w którym życie jest wartością najwyższą, a nasza cywilizacja dąży do rozkwitu a nie samoistnego unicestwienia.

Więcej…

 

<< pierwsza 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 173795 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook