Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Choszczno 2010
Wolne miejsca na warsztaty

Wielu z Was pyta o wolne miejsca na poszczególne warsztaty. W tabeli w tym artykule sprawdzisz ilość wolnych miejsc na konkretne zajęcia. Stan liczbowy z dnia 26 kwietnia 2010 r. (godz. 12:30). O udziale w danym warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy zatem do wybierania warsztatów i rejestracji uczestników. o zobaczenia w Choszcznie!

Więcej…

 
Zakończenie Peregrynacji Krzyża Dni Młodych

To już ostatni etap przygotowań do Dni Młodych w Choszcznie. Peregrynacja Krzyża Dni Młodych po dekanacie Choszczno zakończyła się. Dnia 24 kwietnia 2010 roku grupa ponad 100 osobowa wyruszyła z Choszczna do Dolic pociągiem o 8.36, aby z Dolic przenieść Krzyż do Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy.

Więcej…

 
Video zaproszenie na Dni Młodych

 
Gadżety Dni Młodych

Przygotowaliśmy dla Was szereg materiałów i gadżetów związanych ze spotkaniem w Choszcznie, które będzie można otrzymać lub zakupić w rejestracji i podczas trwania programu Dni Młodych.

Więcej…

 
Dni Młodych - Choszczno 2010

Dziękujemy!!! Zakończyła się elektroniczna rejestracja uczestników. Jesteśmy już w Choszcznie! Dni Młodych trwają! W tegorocznych Dniach Młodych w Choszcznie bierze udział ok. 1500 uczestników: młodych z różnych parafii, księży, sióstr zakonnych, katechetów, opiekunów, a także prowadzących warsztaty i inne zajęcia. Zobacz także: Program ADM Lista warsztatów Choszczno City Tour

 
Filmiki z Dni Młodych na YouTube

Na YouTube jest już umieszczonych sporo filmików i będzie ich jeszcze więcej. Szukajcie haseł: "Dni Młodych Choszczno 2010". Link do filmików nagranych przez redakcję ICHTIS.info Czekamy na wasze filmiki. Opisujcie je tagami: "Dni Młodych Choszczno 2010", aby każdy je łatwo odnalazł.

 
Filmiki z Dni Młodych - dzień 1

Video z pierwszego dnia Dni Młodych, przedstawiające tańce i śpiewy podczas integracji uczestników przed oficjalnym otwarciem spotkania, dwa fragmenty niezapomnianego koncertu Clerboyz oraz wieczorną Drogę Krzyżową ulicami Choszczna. Nagrał: Jakub Dąbroś Zobacz 6 filmów video.

Więcej…

 
Filmiki z Dni Młodych - dzień 2

Dla przypomnienia super atmosfery - trzy filmy video z koncertu Clerboyz, który odbył się 2 maja 2010 r. Nagrał: Jakub Dąbroś

Więcej…

 
Filmiki z Dni Młodych - dzień 3

Dwa filmy z ostatniego dnia Dni Młodych, przedstawiające poranną modlitwę - jutrznię oraz uroczystą Eucharystię z udziałem władz miasta, wojska, straży pożarnej oraz mieszkańców Choszczna. Nagrał: Jakub Dąbroś

Więcej…

 
Wywiady z Dni Młodych

Prezentujemy wywiady przeprowadzone podczas tego rocznych Dni Młodych. Rozmawialiśmy z Burmistrzem Choszczna, opiekunami grup, wolontariuszami, osobami prowadzącymi warsztaty i z Wami - uczestnikami. Posłuchajcie, co Wasi opiekunowie i Wy sami mieliście nam do powiedzenia. Wywiady prowadziła E. Jamik

Więcej…

 
Konferencja RCS podczas Dni Młodych

Konferencja pt."Ruch Czystych Serc - szansą dla zakochanych" wygłoszona 2 maja 2010 r. przez ks. Roberta Biela SChr.

Więcej…

 
Homilia Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi

Homilia Ks. Abp. Andrzeja Dzięgi wygłoszona 2 maja 2010 r.  podczas Mszy Świętej na Archidiecezjalnych Dniach Młodych w Choszcznie

Więcej…

 
Dni Młodych na Forum

Spotkałeś fajnych ludzi na Dniach Młodych? Przeżyłeś, coś ważnego? A może po prostu dobrze się bawiłeś w Choszcznie? Zostaw kilka słów na naszym Forum. Napisz jak odebrałeś to spotkanie! Zapraszamy do wzajemnego podzielenia się kilkoma słowami. KLIKNIJ TUTAJ, żeby przejść do tematu na forum.

 
Fotki z Dni Młodych 2010

Dodaliśmy już prawie 1454 zdjęć w 15 galeriach! Do naszych fotogalerii wrzucamy kolejne fotki z poszczególnych punktów programu Dni Młodych.  Zobacz nowe fotki - kliknij TUTAJ.

 
Wywiad z Ks. Abp. A. Dzięgą

"Nie bójcie się iść ku Panu Bogu" - zachęcał nas Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga podczas wywiadu udzielonego w trakcie Archidiecezjalnych Dni Młodych w Choszcznie. O idei ADM, o młodych i do młodych - kilka słów. Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 20487 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook