Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Betlejem w Polsce 2020 - Pomoc z Nieba
Nie mogę wyświetlić obrazka

Po raz siódmy przygotowujemy premierę nowego wydarzenia Betlejem w Polsce - Pomoc z Nieba. Wszyscy razem sprawiliśmy, że w 49 dotychczasowych koncertach – modląc się i śpiewając wzięło udział ponad 200 tyś. osób. Nieśliśmy razem Dobrą Nowinę do milionów Polaków poprzez nasze działania medialne, poprzez zamieszczenie wideo wybranych utworów i koncerty w największych polskich miastach. Łącznie na cele charytatywne przekazaliśmy dotychczas ponad 1,5 mln złotych.

To wszystko jest ważne, jednak dziś w tej konkretnej sytuacji możemy wspólnie zrobić znacznie więcej. Dziś, kiedy Kościół jest atakowany z różnych stron, kiedy jesteśmy świadkami zgorszenia, kiedy znacząco ogranicza się liczbę osób, które mogą przebywać i modlić się w Kościele, właśnie dziś potrzeba nam bardzo Dobrej Nowiny. Właśnie dziś możemy wszyscy jednoczyć się wokół Jezusa w Betlejem. To ogromny dar, który możemy zanieść do wielu ludzi.

Obecna sytuacja, istniejące i planowane zakazy i obostrzenia uniemożliwiają nam zrealizowanie wydarzenia Betlejem w Polsce i Betlejem w Szczecinie w halach widowiskowych na żywo z publicznością. Jednak podobnie, jak co roku chcemy nieść Dobrą Nowinę na całą Polskę i możemy to zrobić bez żadnych barier realizując całość poprzez platformę online!

Przygotowaliśmy niezwykłe propozycje w wyjątkowych bardzo preferencyjnych cenach: zarówno ostatnie dwa koncerty video – „Głośną Noc” i „Pokój Wam”, a także tegoroczne wydarzenie „Pomoc z Nieba” oraz 3 podwójne albumy, które pochodzą z widowisk Betlejem w Polsce.

Przygotowaliśmy również dla wszystkich Polaków i wszystkich tych, którzy pomagają oraz chcą świętować specjalną bezpłatną płytę do pobrania cyfrowo, w której nagraniu wzięło udział ponad 120.000 chórzystów, 28 solistów
i 6 zespołów. To bardzo niezwykła płyta ze wspólnego kolędowania i w każdym domu obojętnie gdzie będziemy, możemy dzięki niej być razem.

Zachęcamy: zapraszajmy do udziału wszystkich ludzi, do których możemy dotrzeć. Dziś nie mamy żadnych ograniczeń, żadnych limitowanych ilości! Dziś pomimo wszystko możemy być razem!

Jak co roku całkowity dochód z wydarzeń i płyt chcemy przeznaczyć na pomoc charytatywną.

Dostęp do koncertów on-line (w tym premierowego koncertu Pomoc z Nieba), płyty i pakiety Betlejem w Polsce możesz kupić TUTAJ.

 

 

 


liczba odsłon: 947 | dodano: 2020-11-25 15:03:54

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook