Dziś: piątek, 8 grudnia 2023
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Bęsiu - Hip-Hop po katolicku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Łukasz Bęś - katolik, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zajmuje się rapowaniem od 8 lat. Od tego czasu wydał swoje 4 solowe albumy. Jego 2 album „Paruzja” wydany w 2010 roku zaskoczył oryginalnością. Wystąpiło na nim 18 gości z USA, Kanady, Karaibów, Jamajki i Hiszpanii. Jego 4 album „Antidotum” był patronowany głównie przez gazetę Niedziela oraz Gość Niedzielny.

 

Jego dwa utwory znalazły się w specjalnym dodatku (płyta + artykuły) do Małego Gościa Niedzielnego, wytłoczonym w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. Jego piosenki wielokrotnie zajmowały 1 miejsce na liście „Muzycznych Darów” w 2011, 2012 , 2013 roku. Został okrzyknięty Debiutem Roku 2011 przez audycje Muzyczne Dary. W kwietniu 2012 roku premiera jego teledysku „Fanatyk” odbyła się w TVP1 w programie „Między ziemią a niebem”. W marcu 2013 premiera jego teledysku „Nie opuszczaj ich” odbyła się w Dzień Dobry TVN oraz w TVP2 w programie Pytanie na śniadanie. W listopadzie 2013 roku miał trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych, która objęła takie miasta jak Miami, Los Angeles i Chicago. Zagrał tam 5 koncertów dla Polonii.

Bęsiu w swojej 8 letniej karierze zagrał ponad 250 koncertów m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii (Londyn, Cambridge, Leeds), na Słowacji oraz oczywiście w Polsce. Występował na licznych festiwalach gromadzących wielotysięczną publiczność (Hip Hop Fest II, Slot Art. Festiwal , Hala Atlas Arena [+ Bayerfull], Festiwal Praski, Bądź Jak Jezus itp.) oraz z zagranicznymi i polskimi artystami jak: Luxtorpeda,Graham Kendrick [UK], Bayerfull, Enej, Grubson, Jamal, Eldo, Rahim, Abradab, Jane Jackson, Malokai Rock, Brathanki, Independent, Bracia Kindla, Mate.O. LeeLand [USA], Mietek Szczęśniak, Paweł Kukiz.

Daje mu to niezbędne doświadczenie, połączone z niezwykłą ekspresją sceniczną. Gwarantuje to pewną interakcję z publiką. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach, placówkach opiekuńczych, rekolekcjach, w zakładach karnych, domach dziecka. Jest zapraszany do ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, udziela również wywiadów w prasie i Internecie.

 

 

  

 

 

 

 

 

 


liczba odsłon: 2033 | dodano: 2013-12-19 21:18:18

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook