Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Arkadio i Maleo upoMINAją – zobacz klip
Nie mogę wyświetlić obrazka

Światło dzienne ujrzał klip do utworu upoMINA z gościnnym udziałem Darka Malejonka. To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu - „NaCZYNIE”. W drugim utworze który znajdziemy na krążku, duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy - „grzeszących upominać”. 

 

 


Cała płyta „NaCZYNIE” to muzyczna opowieść, której „nić fabularną” stanowią uczynki miłosierdzia względem duszy. Jest barwna, ponieważ stanowi zderzenie zabawy wieloznacznością słów, łączenia przeróżnych gatunków muzycznych (od brzmienia symfonicznego, poezji śpiewanej, czy ethno, przez reggae i folk, na muzyce elektronicznej i cięższym rocku skończywszy), oraz wrażliwości muzycznej uznanych artystów z przeróżnych rejonów polskiej sceny muzycznej.

Płyta ukazała się nakładem wydawnictwa RTCK: www.rtck.pl/?post_type=product&p=10911. Projekt został objęty patronatami między innymi Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, Światowych Dni Młodzieży oraz Biskupa Rysia jako duchowego kierownika projektu. Płyta jest wspólnym dziełem Arkadio oraz producenta muzycznego, autora bitów i wokalisty Micza (Michał Ziomek).
 


liczba odsłon: 568 | dodano: 2020-03-27 14:18:53

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook