Dziś: wtorek, 5 grudnia 2023
Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Archidiecezjalny Dzień Życia, czyli Niedziela Świadectw
Nie mogę wyświetlić obrazka

Jak co roku bezpośrednim przygotowaniem duchowym do Marszu dla Życia będzie „Niedziela świadectw”, której celem jest przygotowanie do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Każdy, kto ma doświadczenie modlitwy w obronie życia, może publicznie złożyć świadectwo jej skuteczności.

Dotychczasowe doświadczenia z przeprowadzania „Niedzieli świadectw” są bardzo pozytywne. Dzięki Waszej pomocy coraz więcej osób dowiaduje się o tej niezwykłej, modlitewnej formie walki o życie i coraz więcej osób podejmuje Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. W ubiegłym roku na terenie naszej archidiecezji ponad 4 tys. osób włączyło się w tę niezwykłą modlitwę. Dlatego każdy z Was może w ten sposób przyczynić się do budowania Armii Modlitwy w obronie życia, a właśnie modlitwą możemy zdziałać najwięcej.

Tegoroczna „Niedziela świadectw” z racji przeniesienia liturgicznych obchodów uroczystości Zwiastowania Pańskiego będzie miała miejsce 7 kwietnia i będzie połączona z akcją ulotkową informującą o Marszu dla Życia.

Zwracamy się do wszystkich obrońców życia z prośbą o zaangażowanie i aktywny udział w tej akcji. Osoby chętne prosimy o kontakt pod nr. tel.: 783 981 818 lub adresem e-mail: prorodzina@wp.pl. Prosimy o pełną mobilizację sił oraz kontakt z nami i deklarację pomocy do 20 marca br.


liczba odsłon: 1234 | dodano: 2013-03-16 21:08:51

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook