Dziś: środa, 8 grudnia 2021
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Antyaborcyjny teledysk muzyczny "Mamo"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Teledysk do antyaborcyjnej piosenki pod tytułem „Mamo” - utwór jest skierowany do kobiet, które z jakichkolwiek powodów rozważają lub będą rozważać dokonanie aborcji. Piosenka pt. „Mamo” została napisana w formie rozmowy poczętego dziecka z matką - zawiera ważne przesłanie o wartości i pięknie życia oraz o dramatycznych skutkach aborcji dla kobiety, która jej dokonuje. Jednocześnie muzyczna forma utworu, czyli rap, pozwala mieć nadzieję, że trafi on do młodych ludzi, a tym samym zawarte w nim przesłanie również do nich dotrze. 

Mamy nadzieję, że forma utworu przyczyni się to do jak największej liczby odbiorców, wśród których znajdzie się ktoś kto pod wpływem zawartej w utworze treści zmieni swoje nastawienie do życia poczętego, lub może nawet nie dokona aborcji.

 

Krótka informacja o autorze:
Krzysztof Baluk - na co dzień jest nauczycielem pracującym w szkole specjalnej, gdzie uczy historii, oraz prowadzi terapię dla dzieci autystycznych. Praca z osobami niepełnosprawnymi pokazuje mu jak bardzo wartościowe są to osoby i jak straszny jest to powód, dla którego tak wiele matek decyduje się na aborcję. Jako artysta występujący pod pseudonimem Szejk Biforjuz tworzy muzykę o przesłaniu chrześcijańskim. Organizuje warsztaty muzyczne dla uczniów z trudnych środowisk, ale też dla nauczycieli promując muzykę rap, jako nośnik pozytywnych wartości. Występował gościnnie w utworach, które osiągały setki tysięcy wyświetleń na portalu YouTube propagując wartości chrześcijańskie, oraz były promowane w TVP1 w programie „Między ziemią a niebem”. Wystąpił także jako jeden z artystów na płycie „Hip Hop z Jezusem” dołączonej do Małego Gościa Niedzielnego.
 

 


liczba odsłon: 201 | dodano: 2020-03-24 23:25:15

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook