Dziś: środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Aktualności z DA
Studenci z DA opiekują się dziećmi

Dzieci ze szczecińskich podstawówek i gimnazjaliści mogą po lekcjach korzystać z nowych świetlic prowadzonych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego „Razem". Wychowawcy oraz wolontariusze studenci zapewniają dzieciom nie tylko zabawę, ale także opiekę duchową.

Więcej…

 
Schola Akademicka

Zapraszamy osoby śpiewające i grające do współtworzenia scholi przy Duszpasterstwie Akademickim Jezuitów.

Więcej…

 
Rekolekcje Akademickie w Sercu

"Przy studni Jakubowej" - to tytuł najbliższych, adwentowych rekolekcji "w Sercu". A więc spotkanie z Samarytanką przy studni. Rekolekcje potrwają od najbliższej niedzieli do środy (tj. 11 - 14 grudnia) i poprowadzi nas ks. Dariusz Jastrząb, rektor koszalińskiego seminarium duchownego.

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Adwentowe

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów zaprasza na rekolekcje "W głębi serca", które rozpoczną się w niedzielę, 11 grudnia o godzinie 19.00 w kościele jezuitów przy ul. Pocztowej 22.

Więcej…

 
Spotkania Ruchu Czystych Serc w Szczecinie

Po czuwaniu przy relikwiach bł. Karoliny Kózkówny rozpoczynamy spotkania formacyjne Ruchu Czystych Serc. Co tydzień będziemy zapraszać Eksperta - Jezusa, który mówi nam całą prawdę o miłości i seksie. On nas nauczy, jak kochać, jak wyrażać uczucia w zakochaniu, jak leczyć zranione serca. Zarezerwuj sobie każdą środę wieczorem.

Więcej…

 
Msza Święta inaugurująca rok akademicki 2011/2012

Fotorelacja z Mszy Świętej inaugurującej rok akadmeicki 2011/12, w której uczestniczyli wykładowcy, pracownicy wyższych uczelni, duszpasterze akademiccy i duszpasterze wyższych uczelni oraz studentci miasta Szczecin. Mszy Świętej, która odbyła się 23 października w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

Więcej…

 
Konkurs na nowe logo DA Razem

Ogłaszamy konkurs na nowe logo Stowarzyszenia Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego RAZEM. Zapraszamy do udziału wszystkich posiadaczy plastycznych talentów!

Więcej…

 
Jasnogóska Noc Czuwania w intencji Polonii i jej duszpasterzy

Zapraszamy studentów, młodzież i wszystkich tych, którym nie jest obojętny los polskich emigrantów, często członków naszych rodzin, na czuwanie jasnogórskie w intencji Polaków przebywających poza naszą ojczyzną i ich duszpasterzy, Sióstr Misjonarek. Pielgrzymka odbędzie się od 24 do 26 listopada br.

Więcej…

 
TGD w Sercu!

W sobotę 19 listopada zapraszamy Was na koncert zespołu Trzecia Godzina Dnia, który odbędzie się w ramach tegorocznych Zaduszek Akademickich. Zespołowi towarzyszyć będą soliści: Mate.O. oraz Natalia Niemen. A wszystko to pod patronatem medialnym Portalu Młodych Ichtis.

Więcej…

 
Ku pełni człowieczeństwa

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie zaprasza w środy, o godz. 20.00 na cykl spotkań zatytułowanych "Ku pełni człowieczeństwa", na których będą rozważane różne tematy związane z życiem i wzrastaniem młodego człowieka.

Więcej…

 
Szkoła modlitwy

Wiara jest naszą osobistą relacją z Bogiem. Ta relacja wymaga modlitwy. Tak jak każda nasza przyjaźń wymaga czasu, spotkań i rozmów, tak wymaga tego nasza relacja z Bogiem, jeśli szukamy w niej przyjaźni. Brakuje nam na to czasu, a jeszcze bardziej wiary, że ta relacja może być na prawdę głęboka i może wpływać na nasze życie.

Więcej…

 
Kursy językowe w ODZie

Ośrodek duszpasterstwa akademickiego "w Sercu" od nowego roku akademickiego rozpoczyna kolejne edycje kursów językowych.

Więcej…

 
Impreza Duszpasterstw Akademickich

Sezon na imprezy studenckie czas zacząć! Duszpasterstwa Akademickie Szczecina serdecznie zapraszają wszystkich studentów na wspólną imprezę przy dobrej muzyce do klubu Pinokio. Bawimy się już 24 października (tj. poniedziałek) - start o godzinie 20.00. Wejściówki w cenie 8 polskich złotych będą sprzedawane przy wejściu do lokalu. W cenie napój chłodzący.

 
Szkoła medytacji chrześcijańskiej

Jeśli w gwarze miasta chcesz usłyszeć swoje serce, a w nim Boga. Jeśli w modlitwie chcesz doświadczać jedności ducha, psychiki i ciała. Jeśli wśród zamętu codzienności chcesz podążać do wewnętrznego pokoju, wyciszenia i prostoty. Jeśli szukasz głębi, której brakuje Ci w innych sposobach modlitwy, to zapraszamy Cię do wspólnej praktyki medytacji chrześcijańskiej.

Więcej…

 
Program stały DAJ-u

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie rozpoczęło już swoją działalność w Nowym Roku Akademickim. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji i przedstawiamy stałe punkty programu:

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24296 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook