Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Aktualności z DA
Soboty dla narzeczonych

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie zaprasza na kurs przedmałżeński "Soboty dla narzeczonych". Kurs rozpocznie się w sobotę, 2 marca 2013 r. w pomieszczeniach DAJ-u przy ul. Pocztowej 22. Będzie on prowadzony w oparciu o rozmowy, a nie wykłady. Ilość miejsc ograniczona. Informacje i zapisy: o. Waldemar Aramowicz SJ, tel.: 607-61-63-64, e-mail: aramow@poczta.onet.pl.

 
Znajdźmy się!

Od tego roku zaczęła trenować kolarstwo górskie i już jest mistrzynią Polski wśród amatorów. 22-letnia Paulina Bielecka zanim usiadła na rowerze osiągała sukcesy w XMA, czyli ekstremalnych sztukach walki. Znakomicie posługuje się nunchaku. Jest też mistrzynią Polski w XMA. Dotarła do półfinału telewizyjnego programu "Mam talent".

Więcej…

 
Noc Świętych u Jezuitów

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów i wspólnoty młodzieżowe parafii pw. św. Andrzeja Boboli zapraszają w środę, 31 października br., na Noc Świętych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 w dolnym kościele (ul. Pocztowa 22), a w programie m.in.: wspólna modlitwa i śpiew, prezentacja różnych Świętych oraz tańce modlitewne i radosne. Po zakończeniu jeszcze inne atrakcje. Trwajmy razem z naszymi Świętymi!

 
Jakich mężczyzn pragną kobiety?

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Duchowość Kobiety i Mężczyzny". Tym razem jest ono zatytułowane: "Jakich mężczyzn pragną kobiety?" i poprowadzi je p. Bogna Białecka - psycholog i publicysta. Spotkanie odbędzie się w środę, 24 października o godz. 20.00 w pomieszczeniach DAJ-u przy ul. Pocztowej 22.

 
Wiara szukająca zrozumienia

W Roku Wiary Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów zaprasza na spotkania tematyczne z cyklu "Wiara szukająca zrozumienia".

Więcej…

 
Video zaproszenie do akcji "Znajdź się!"

Akcja "pierwszaki" trwa! Zapraszamy do udziału w październikowych wydarzeniach pt. "Znajdź się w duszpasterstwie". Przed nami jeszcze: rekolekcje "na dobry początek", impreza duszpasterstw akademickich w studenckim klubie Pinokio, zwiedzanie miasta, Msza Święta inaugurująca rok akademicki dla wszystkich uczelni Szczecina, Tydzień Duszpasterstw, rajd z ogniskiem oraz Noc Świętych. Nie powinno Cię zabraknąć!

Więcej…

 
Wspólnota Absolwentów - nowy początek

Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów w Szczecinie zaprasza osoby po studiach, osoby pracujące lub szukające pracy na spotkania "Wspólnoty Absolwentów".

Więcej…

 
Duszpasterstwa Akademickie mają swoją telewizję

Najnowszą inicjatywą, która narodziła się w jak zwykle pełnych niesamowitych pomysłów głowach ludzi Duszpasterstwa Akademickiego "w Sercu" jest ODA TV.

Więcej…

 
Akademicka Droga Krzyżowa ulicami Szczecina

Każdego roku wyruszamy z Placu Lotników za Krzyżem, by przeżyć Akademicką Drogę Krzyżową. Nie zastanawiaj się czy warto. Po prostu przyjdź w piątek, 30 marca o godzinie 19.00 na Pac Lotników. Daj świadectwo swojej wiary.

Więcej…

 
Poetyckie Rekolekcje Akademickie

Ojciec Wacław Oszajca - jezuita i poeta, dziennikarz i publicysta zaprasza na wielkopostne zamyślenia rekolekcyjne.

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Wielkopostne

Wielki Post to świetny czas na rewizję swojego spojrzenia na świat i uporządkowanie swojego życia. Od 1 do 3 kwietnia 2012 r. ks. Mirosław Maliński - duszpasterz akademicki z Wrocławia z DA Maciejówka - poprowadzi nas przez ten czas. Tematem rekolekcji będzie... "Pięć tajemnic obcowania z kobietą".

Więcej…

 
Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę 2012

Nie przerwanie od 76 lat studenci przyjeżdżają na Jasną Górę by zawierzyć swoje życie i plany na przyszłość Matce Bożej. W tym roku pielgrzymka odbędzie się w dniach od 20 do 22 kwietnia pod hasłem "Dom nie ręką ludzką uczyniony". Program zapowiada się bardzo ciekawie: Tomasz Terlikowski (redaktor naczelny portalu Fronda.pl) Jadwiga i Dariusz Basińscy (Kabaret MUMIO), abp Józef Michalik (przewodniczący episkopatu Polski) i jeszcze kilku innych ciekawych gości. Nie może Ciebie zabraknąć pośród kilku tysięcy studentów z całej Polski, którzy przyjadą w tym roku na Jasną Górę.

Więcej…

 
Być dumnym z Polski. Patriotyzm jutra

Klub Myśli Swobodnej zaprasza na najbliższe spotkanie! Poruszymy temat, który dotyczy każdego z nas: "Być dumnym z Polski. Patriotyzm jutra". Zastanowimy się nad współczesnym pojęciem patriotyzmu, nad miejscem jakie zajmuje w obecnej Polsce.

Więcej…

 
Akademicka Droga Krzyżowa

W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową, która odbywa się o godz. 19.30 w kościele Jezuitów przy ul. Pocztowej 22.

 
O kobietach i mężczyznach

Tego tematu nie można zamknąć w ramach jednego spotkania. Dlatego też zapraszamy na cykl spotkań dotyczących kobiecości i męskości. Czasem lepiej jest o pewnych sprawach porozmawiać w "swoim" gronie dlatego proponujemy osobne spotkania dla pań i panów. Podejmować będziemy bardzo ważne tematy, które już za chwilę dla wielu z Was staną się rzeczywistością. Dlatego warto w tych spotkaniach uczestniczyć. Jako dżentelmeni dajemy pierwszeństwo paniom, dlatego pierwsze trzy spotkania są dla nich. Zapraszamy do Kawiarenki. Gwarantujemy nie tylko dobrą herbatę ;)

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 24564 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook