Dziś: wtorek, 5 grudnia 2023
Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

40 Dni dla Życia - zaproszenie do modlitwy
Nie mogę wyświetlić obrazka

Akcja modlitewna 40 Dni Dla Życia to całodobowy dyżur pogotowia modlitewnego dla dzieci zagrożonych aborcją. Rozpocznie się w Środę Popielcową 5 marca i zakończy 13 kwietnia. Dołączyć do modlitwy może każdy, a potrzeba aż 960 osób by modlitwa mogła się odbyć.

Zasady udziału w tej duchowej krucjacie są proste: wystarczy podać swoje imię i adres e-mail na stronie akcji: www.duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/2014/02/16/40-dni-dla-zycia-iii-edycja/ a administratorzy poinformują zgłaszającego o jego porze modlitewnego dyżuru. Będzie to tylko jedna godzina w ciągu całego Wielkiego Postu. Miejsce i forma modlitwy są dowolne. Może to być na przykład Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego czy adoracja Najświętszego Sakramentu. Ponieważ zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie drogą mailową, organizatorzy proszą aby pomóc osobom, które mają trudności w korzystaniu z Internetu.

Akcja 40 Dni dla Życia będzie miała miejsce w Polsce już po raz trzeci. Została zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych, gdzie modlitwa odbywa się pod klinikami aborcyjnymi we dnie i w nocy. Dziś wielkopostny dyżur modlitewny w intencji obrony życia trwa w wielu krajach. W roku 2012 w ogólnopolskiej modlitwie 40 Dni Dla Życia organizowanej przez naszą stronę wzięło udział prawie 2500 osób. Rok później już ponad 4000 osób!


liczba odsłon: 1258 | dodano: 2014-03-04 13:17:27

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook