Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

15. Festiwal Pieśni Sakralnej
Nie mogę wyświetlić obrazka

30 maja 2014 r. w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu odbędzie się 15. Festiwal Pieśni Sakralnej. Festiwal jest organizowany corocznie i biorą w nim udział dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz szkół wyższych z całej Polski. W ubiegłym roku w festiwalu wzięło udział blisko 200 osób. Organizatorzy przewidują, że w tym roku wydarzenie będzie cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem.

Ideą Festiwalu jest propagowanie piosenki religijnej, jako formy ewangelizacji, prezentacja umiejętności i artystycznego dorobku oraz ożywienie religijnego ruchu artystycznego, a także integracja środowiska młodzieży chrześcijańskiej. Do udziału zapraszamy zespoły, chóry i schole oraz solistów wykonujących muzykę religijną i sakralną. Uczestnicy będą oceniani i nagradzani w różnych kategoriach wiekowych. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, a zwycięska schola lub chór wejdzie w posiadanie dodatkowej nagrody Grand Prix - Złotej Harfy, która jest nagrodą przechodnią.

Wszystkich miłośników muzyki zainteresowanych uczestnictwem w Festiwalu Pieśni Sakralnej zapraszamy do odwiedzania strony internetowej festiwalu: www.festiwal-grojec.pl, gdzie znaleźć można regulamin oraz kartę zgłoszeniową, którą należy wypełnić i wysłać na podany na stronie adres.


liczba odsłon: 1046 | dodano: 2014-03-28 15:04:00

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook