Dziś: poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

10. urodziny „KnC – Króluj Nam Chryste”
Nie mogę wyświetlić obrazka

Miesięcznik „KnC – Króluj Nam Chryste” kończy w marcu br. dokładnie 10 lat! Świętując okrągłą rocznicę przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Do tradycyjnego numeru dołączone zostało specjalne wydanie „10 wywiadów na 10 lat” z najciekawszymi rozmowami przeprowadzonymi ze znanymi sportowcami, muzykami, dziennikarzami i osobami duchownymi, których łączy szacunek do służby liturgicznej ołtarza. Wśród nich m.in: Kamilem Stochem, Krzysztofem Hołowczycem, Sławomirem Szmalem, Tomaszem Zubilewiczem, czy abp. Henrykiem Muszyńskim. Wydanie urodzinowe z dodatkiem kosztuje 4,50 zł.

„KnC - Króluj nam Chryste” to czasopismo o tematyce służby liturgicznej, skierowane do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Ale czytane również przez starszych. Na jego łamach goszczą autorytety młodego pokolenia, które pomagają kształtować im pozytywne wzorce i inspirują do realizowania życiowych pasji,

Pismo podejmuje przede wszystkim tematy związane z formacją służby liturgicznej oraz osobistego, duchowego wzrostu każdego ministranta. Ze względu na swoja tematykę, stanowi również cenną pomoc duszpasterską dla opiekunów ministrantów. KnC jest czynnym animatorem życia służby liturgicznej w Polsce. Z jego inicjatywy i przy cyklicznym współudziale organizowane są dwa duże wydarzenia - Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów oraz Mistrzostwa Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC.

Miesięcznik jest wydawany pod patronatem Komisji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski. Więcej informacji na stronie www.ministranci.pl.


liczba odsłon: 1176 | dodano: 2014-03-04 12:56:09

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook