Dziś: środa, 6 grudnia 2023
Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

"Jezus Królem chwały" – nowa płyta zespołu "33"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Płyta „Jezus Królem Chwały” trafiła właśnie do katolickich księgarń. Krążek zespołu „33” honorowym patronatem objął abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański. Płyta „Jezus Królem Chwały” zawiera 14 utworów w nowoczesnej stylistyce muzycznej.

„Obok wyśpiewanych z mocą, pięknych linii melodycznych, wspartych ciepłym brzmieniem akustycznych instrumentów, płynie orzeźwiający rytm akustycznych i elektronicznych instrumentów perkusyjnych, połączony z finezyjnie grającą gitarą basową i pięknymi solowymi partiami gitary” – można przeczytać na stronie internetowej zespołu „33”.

Krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. „Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej” – informuje Piotr Filipiak z Wydawnictwa św. Wojciecha, które wydało płytę.

Materiał muzyczny stanowi przemyślaną całość zarówno pod względem kompozycji, wykonania, jak i produkcji muzycznej, nad którą czuwał uznany producent – Mirosław Stępień. Poszczególne utwory (m.in. „Jezus Królem chwały”, „Krzycz”) łatwo wpadając w ucho, stają się zaproszeniem do udziału we wspólnym wielbieniu Boga.

Powstały w 2007 roku zespół „33” tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści „33” są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich projektach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

Płyta od 13 września dostępna jest w katolickich księgarniach. Patronat honorowy nad wydawnictwem objął abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański.

 

 

Informacje o płycie:
Tytuł: Jezus Królem chwały
Wykonawca: 33
Płyta CD Audio - digipack z książeczką
Cena: 33,00 zł
Książkę kupisz w księgarni internetowej Wydawnictwa św. Wojciech.


liczba odsłon: 2965 | dodano: 2013-09-17 14:41:46

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook