Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Złóż życzenia o. Leonowi – przez specjalny serwis internetowy
Nie mogę wyświetlić obrazka

Z okazji 85. urodzin o. Leona Knabita OSB benedyktyńskie wydawnictwo i portal PSPO uruchomiły specjalny serwis internetowy – www.jubileusz.ps-po.pl, za pośrednictwem którego każdy może złożyć życzenia jubilatowi. „Chcemy nie tylko sprawić przyjemność i radość Ojcu Knabitowi, ale i wesprzeć Jego dzieło, przypomnieć i rozpowszechnić jeszcze bardziej Jego słowa” – mówi Joachim Zelek OSB z opactwa w Tyńcu, który jest twórcą urodzinowego serwisu o. Leona.

Składający życzenia dziękują o. Leonowi, wspominają spotkania z nim, przypominają dedykacje z jego książek, wklejają wierszyki na cześć jubilata. Jeden nawiązał do kubka z podobizną zakonnika, który został przygotowany specjalnie na 85-lecie: „Ojcze Leonie, patrząc na ten jubileuszowy kubek z Twoim wizerunkiem, pomyślałem sobie, że Ty sam jesteś niczym kubek, z którego pić można niewyczerpaną mądrość, dobroć i radość”. Wydawnictwo TYNIEC przygotowało specjalną promocję i do każdej zakupionej książki o. Leona dokłada kubek z jego podobizną.

O. Leon Knabit swoje 85. urodziny obchodził 26 grudnia ale twórcy jubileuszowego serwisu zapowiadają, że jeszcze długo będą celebrować te obchody. „Pragniemy, by w najbliższych miesiącach o. Leon stał nam się jeszcze bliższy, dlatego zapowiadamy serię nowych (i odświeżonych) publikacji – będą wywiady, artykuły, wypowiedzi, relacje z ważnych wydarzeń, a nadto archiwalne zdjęcia – i wiele innych, dobrych treści” – informuje Joachim Zelek OSB.

pra / Kraków


liczba odsłon: 825 | dodano: 2015-01-16 14:39:37

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook