Dziś: środa, 19 września 2018
Imieniny: Konstancja, January

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zjazd Dużych Rodzin poszukuje wolontariuszy!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Międzynarodowy Zjazd Dużych Rodzin, którego celem jest integracja rodzin wielodzietnych, a przede wszystkim tworzenie dobrego wizerunku dużej rodziny, będzie miał miejsce w Szczecinie na Łasztowni w dniach od 1 do 3 czerwca br. Organizatorzy wydarzenia poszukują 45 wolontariuszy.

Organizatorzy zjazdu poszukują wolontariuszy w dwóch grupach:
- 25 wolontariuszy na 2 czerwca od godz. 9.00 do 17.30. Grupa ta miałaby za zadanie wspierać osoby przeprowadzające warsztaty dla dzieci i młodzieży odbywające się przed i po południu (9.15 do 12.30 i 15.30 do 17.30).
- 20 wolontariuszy na 2 czerwca od godz. 9.00 do 12.45. Druga grupa wolontariuszy pracowałaby tylko przy warsztatach przedpołudniowych od godz. 9.15 do 12.30.

Zadania dla wolontariuszy pełnoletnich to m.in.: zebranie grupy, pokwitowanie odbioru dziecka ;-), pomoc w dotarciu uczestników do miejsca warsztatu i przekazanie dzieci osobom prowadzącym warsztaty. Po warsztatach do zadań wolontariuszy należałoby poczekanie z dziećmi na rodziców w miejscu, gdzie będą odbywały się zajęcia. Natomiast wolontariusze młodsi będą mieli za zadanie pomóc osobom prowadzącym warsztaty w opiece nad dziećmi w czasie trwania ich zajęć. Wszystkie wydarzenia zjazdu odbywać się będą na Łasztowni. W ramach programu Zjazdu Dużych Rodzin, w sobotę, 3 czerwca br., od godz. 14.00 przewidziany jest otwarty festyn dla wszystkich Szczecinian.

Organizatorzy zapewniają wolontariuszom koszulki, identyfikatory, obiad i niezapomniane wrażenia ze wspólnego świętowania. Zgłoszenia wolontariuszy na stronie www.zjazd.3plus.pl lub mailowo na adres: mal.wilczewska@gmail.com (Małgorzata Wilczewska - przewodnicząca szczecińskiego koła Związku Dużych Rodzin).


liczba odsłon: 728 | dodano: 2018-05-14 11:08:39

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 43 in /includes/footer.inc.php on line 415

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Koncert niemaGotu z okazji 20 lecia parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie

W niedzielę, 2 września 2018 r., parafia...

ADM 2018 - Widowisko teatralne

 Na zakończenie drugiego dnia Archi...

ADM 2018 - Wieczór chwały - adoracja i uwielbienie

W kościele pw. św. Katarzyny, od godziny...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060