Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zapisy elektroniczne ADM Chojna 2021
Nie mogę wyświetlić obrazka

Archidiecezjalne Dni Młodych oraz Dzień Skupienia Służby Liturgicznej Chojna 2021 realizowane pod hasłem „Młodzieńcze WSTAŃ” (por. Łk 7,14), będą częścią obchodów XXXVI Światowego Dnia Młodzieży, przeżywanego w wymiarze diecezjalnym. Spotykamy się w Chojnie w dniu 2 października br. na całodniowy program wydarzeń. Elektroniczne zapisy grup uczestników spotkania rozpoczęły się 10 września br. i potrwają do 30 września br. na stronie www.zapisy.ichtis.info - w zakładce „Zapisy” opiekun grupy znajdzie krótki formularz rejestracji grupy.

www.zapisy.ichtis.info

Uproszczone elektroniczne zapisy uczestników na Dni Młodych odbywają się na Portalu Młodych Ichtis, pod adresem: www.zapisy.ichtis.info. Formularz rejestracyjny wypełnia pełnoletni opiekun grupy. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefon, wskazać swoją parafię oraz ilość uczestników grupy bez podawania danych szczegółowych uczestników grupy. W tym roku uczestnictwo w spotkaniu będzie całkowicie darmowe.

W związku z trwającą pandemią Archidiecezjalne Dni Młodych nie mogły odbyć się w formie tradycyjnej w dniach 1-3 maja 2021 r. i zostały przełożone na termin jesienny. Zostały one wyjątkowo połączone z Rejonowym Dniem Służby Liturgicznej, który co roku odbywa się we wrześniu w różnych miejscach Archidiecezji.

Program Archidiecezjalnych Dni Młodych został ograniczony do jednego dnia i nie przewiduje noclegów. Młodzież spoza Chojny wraz z opiekunami oraz członków Służby Liturgicznej Ołtarza zapraszamy szczególnie w sobotę, 2 października, na koncert chrześcijańskiego zespołu niemaGOtu (twórców hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.), na spotkania modlitewne, świadectwo osoby uzdrowionej za przyczyną kard. Stefana Wyszyńskiego i uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem Ks. Bp. Henryka Wejmana.

Księży prosimy o wzięcie alby i stuły koloru białego oraz pomoc w sakramencie pokuty i pojednania. Wszystkich kapłanów zapraszamy do koncelebrowania Mszy Świętej. Ministrantów prosimy o wzięcie komży i białych pelerynek. Prosimy także, aby lektorzy wzięli alby i cingula, a członkowie scholi parafialnych stroje liturgiczne.

Prosimy, aby rodzice/opiekunowie prawni osób niepełnoletnich wypełnili oświadczenie, którego wzór do wypełnienia znajduje się TUTAJ. Oświadczenie to powinien mieć przy sobie opiekun grupy podczas trwania Archidiecezjalnych Dni Młodych.

Funkcjonuje także oficjalny profil Archidiecezjalnych Dni Młodych na portalu społecznościom Facebook. Profil wydarzenia można znaleźć w wyszukiwarce serwisu wpisując hasło „Archidiecezjalne Dni Młodych”. Zapraszamy do odwiedzania i „polubienia” profilu Dni Młodych na Facebook`u oraz udostępniania go dalej.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, organizacji i programu Dni Młodych można uzyskać u ks. Marcina Szczodrego (609 009 902) i p. Pauliny Fryszki (506 413 634), a także na Portalu Młodych Ichtis www.ichtis.info i pod adresem mailowym: info@ichtis.info.

Archidiecezjalne Dni Młodych odbędą się według obowiązujących przepisów sanitarnych.  


liczba odsłon: 2831 | dodano: 2021-09-11 14:31:03

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook