Dziś: środa, 23 października 2019
Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zamówienia na pamiątkowe koszulki uczestnika ADM
Nie mogę wyświetlić obrazka

Przygotowaliśmy dla Was materiały i gadżety związane ze spotkaniem w Goleniowie, które każdy uczestnik Dni Młodych otrzyma w pakiecie uczestnika. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy otrzymają plecaki (worki sportowe), identyfikatory, smycze, książeczkę uczestnika oraz plastikową kartę z wizerunkiem św. Stanisława Kostki i modlitwą o rozeznanie powołania życiowego. Uczestnikom Dni Młodych w Goleniowie proponujemy także nabycie pamiątkowej koszulki uczestnika w cenie 10 zł. Do wyboru kolor różowy lub niebieski w rozmairach S, M, L, XL.

W celu nabycia koszulki Dni Młodych prosimy Was o kontakt z Waszymi opiekunami grup, którzy składają wcześniejsze zamówienie dla części lub całej grupy. Przy wcześniejszym zamówieniu internetowym (do 15 kwietnia br.) macie pewność, że Wasza koszulka będzie w odpowiednim rozmiarze i kolorze - 1 maja - czekać na Was w punkcie rejestracyjnym do odebrania. Jeśli z różnych przyczyn nie udało Wam się złożyć zamówienia do dnia 15 kwietnia br., to wypatrujcie stoiska z koszulkami ADM 1 maja br. w punkcie rejestracyjnym w Hali Sportowej OSiR przy Stadionie Miejskim na ul. Norwida. Zamówienia złożone w elektornicznym systemie rejestracji uczestników będą realizowane wg kolejności i dostępności wybranych kolorów i rozmiarów.

Opiekunów grup prosimy o składanie zamówień na koszulki dla poszczególnych uczestników poprzez formularz „dodawania uczestnika” w elektronicznej rejestracji uczestników na stronie: www.zapisy.ichtis.info. Zamówienie można także złożyć w wiadomości przesłanej do dnia 15 kwietnia br. na adres mailowy: info@ichtis.info. Korzystajac z zamówienia poprzez e-mail w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Zamówienie koszulek: imię i nazwisko opiekuna grupy", a w treści określić ilości, zaznaczając kolor (różowy lub niebieski) i rozmiar (S, M, L, XL). Kolorystykę koszulek dla uczestników można zobaczyć na zdjęciach załączonych poniżej - załączone fotografie nie posiadają jedynie wizualizacji nadruków.

Szczegółowe informacje pod nr. tel.: 506 413 634.


liczba odsłon: 495 | dodano: 2019-04-09 16:51:44

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook