Dziś: środa, 21 marca 2018
Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Zaduszki Akademickie 2013
Nie mogę wyświetlić obrazka

Duszpasterstwo Akademickie „W Sercu” zaprasza na Zaduszki Akademickie, których tegorocznym gościem będzie Teatr A ze sztuką pt. „Danteida”. Przedstawienie odbędzie się 23 listopada br. o godzinie 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa (pl. Zwycięstwa) w Szczecinie.

- Listopad to miesiąc zadumy, refleksji i wspomnień... W tym czasie w naszym duszpasterstwie w sposób szczególny pamiętamy w modlitwie i wspomnieniach o osobach związanych ze środowiskiem akademickim Szczecina. Tradycyjnie organizujemy Zaduszki Akademickie - zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenach: 10 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 5 zł (grupowy - grupy od 10 osób) do nabycia w księgarni katolickiej na tyłach Sanktuarium NSPJ (przy ul. Św. Wojciecha), w księgarni katolickiej na al. Jana Pawła II, w księgarni w Kurii Biskupiej przy ul. Pawła VI nr 4, a także w Kawiarence Akademickiej przy ul. Bogurodzicy 3. Bilety będą rozprowadzane także w akademikach, a kilka sztuk będzie można wygrać w konkursie na profilu DA „W Sercu” na Facebook`u: www.facebook.com/wsercu.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie „RAZEM” oraz Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „W Sercu”. Sztuka współfinansowana jest przez Urząd Miasta Szczecin.


 

***

„Danteida” to opowieść idealna na jesienne rozmyślania. Powstała na podstawie „Boskiej Komedii” Dantego i tak jak słynne dzieło włoskiego pisarza, prowadzi nas drogą przez piekło, czyściec i niebo, pozwalając nie tylko wspomnieć tych, którzy odeszli, ale także pochylić się nad własnym życiem.


liczba odsłon: 1280 | dodano: 2013-11-14 11:54:51

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 43 in /includes/footer.inc.php on line 404

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Rekolekcje wielkopostne w SOSW nr 1 w Policach

Od 7 do 9 marca 2018 r. w Specjalnym Ośr...

X Wojewódzki Recytatorski Konkurs Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej

 28 lutego 2018 r. w Zespole Szk&oa...

XVII Finał Archidiecezjalnego Przeglądu Teatralnego

Fotorelacja z finału XVII Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060