Dziś: wtorek, 19 marca 2019
Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Youtuberzy walczą z Lazy Monsterem – nowy teledysk Rymcerzy
Nie mogę wyświetlić obrazka

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, DjYonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Klip zapowiada album Rymcerzy, który ukaże się w sklepach muzycznych 17 listopada. Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Od 2013 r. Bęsiu i DjYonas poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

– Uczniowie często mówią nam, że nie mają energii, by spełniać swoje marzenia – zauważa Bęsiu. – Ten utwór daje im impuls, by zaczęli walczyć o swoją przyszłość – dodaje raper. Gościnnie w utworze pojawił się Zeus - jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. W teledysku możemy zobaczyć  również polskie gwiazdy Youtube: Ravgora, Cyber Mariana i twórców kanału MaturaToBzdura. Okazuje się, że nawet tak pracowici ludzie muszą walczyć z potworem lenistwa. 

Lazy Monstera wcielił w życie grafik Krzysztof Knitter. Na potrzeby teledysku powstał strój, który od teraz będzie towarzyszył zespołowi podczas koncertów i spotkań z młodzieżą. Uważajcie, by Lazy Monster was nie zaatakował! Można go śledzić na: facebook.com/lazymonsterofficial, instagram.com/lazymonsterofficial.

Na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się gościnnie jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce m.in. Zeus i Tau. Swojego głosu udzielili m.in.: finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst, TaLLib oraz gość specjalny z USA, którego wytwórnia Antidotum Records ujawni jeszcze przed premierą. Preorder: http://sklep.antidotumrecords.pl/.

Projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia” powstał w 2013 r. z inicjatywy raperów Bęsia i DjYonasa oraz Fundacji „Edukacja z Wartościami”.  Patronat honorowy nad projektem objął Rzecznik Praw Dziecka. Dowiedz się, jak zaprosić raperów do swojej szkoły: www.niezmarnujswojegozycia.pl.

Red. MW


liczba odsłon: 366 | dodano: 2017-10-17 11:44:53

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060